Naprawa drukarek w Kielcach

gdzie naprawić drukarkę w Kielcach

Masz problemy z działaniem drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego? Czy drukarka odmawia współpracy, nie jest rozpoznawana przez komputer lub w ogóle się nie uruchamia? Firma serwisowa APROKS to profesjonalne centrum naprawy drukarek w Kielcach. Nasz serwis oferuje szybką diagnozę oraz skuteczną eliminację wszelkich usterek. W ramach naszej oferty dostępne są również różnorodne tonery i kartridże do drukarek różnych marek i modeli.

Jakie rodzaje drukarek możemy naprawić?

Nasi doświadczeni technicy doskonale znają urządzenia drukujące i skanujące różnych popularnych producentów na rynku. Wśród naszych specjalizacji znajduje się naprawa: drukarek atramentowych, drukarek laserowych, urządzeń wielofunkcyjnych, skanerów, kserokopiarek.

Oferujemy serwis drukarek takich marek jak:

Lexmark, Samsung, Oki, Canon, Panasonic, Sharp, Epson, Brother i innych renomowanych producentów.

Naprawa drukarek atramentowych w Kielcach

Drukarki atramentowe są obecnie najpopularniejszymi urządzeniami drukującymi na rynku. Cechują się niskimi kosztami (związane z produkcją), wysoką wydajnością oraz doskonałą jakością wydruków zarówno kolorowych, jak i czarno-białych. Pracują cicho i potrafią drukować nie tylko teksty, ale także zaawansowane grafiki o różnorodnej kolorystyce, dzięki odpowiedniemu zapasowi pamięci wewnętrznej.

W naszym serwisie drukarek w Kielcach zajmujemy się zarówno naprawą zewnętrznych elementów, jak i kompleksowym serwisowaniem wnętrza urządzeń. Naprawiamy podajniki papieru, separatory, prowadnice, taśmy pozycjonujące, rolki oraz inne podzespoły. Podejmujemy się również czyszczenia koszyczków drukujących. Dodatkowo oferujemy usługi napełniania i regeneracji tonerów.

Naprawa drukarek laserowych w Kielcach

Drukarki laserowe, mimo wyższej ceny, zyskują coraz większą popularność zarówno wśród firm, jak i użytkowników indywidualnych. Mają wiele zalet, takich jak:

  • wyższa jakość wydruków (odporność na działanie promieni słonecznych i wody);
  • unikatowa technologia laserowa, która zapobiega wysychaniu tuszu w dyszach;
  • wydajność (szybsze drukowanie w porównaniu do drukarek atramentowych);
  • oszczędność kosztów eksploatacji;
  • możliwość drukowania na różnorodnych nośnikach (papier o różnej gramaturze, folie, druk termotransferowy na koszulkach i kubkach).

W ramach usług serwisu APROKS przeprowadzamy konserwację obudowy i elementów wewnętrznych drukarek laserowych wszystkich znanych producentów dostępnych na polskim rynku.

Usługi serwisu drukarek obejmują:

  • podajniki papieru;
  • separatory;
  • soczewki i lustra lasera (czyszczenie i konserwacja);
  • głowice drukujące.

Nasi klienci mogą również skorzystać z usług regeneracji, uzupełniania lub napełniania tonerów do drukarek laserowych.

Zajmujemy się także rozwiązywaniem problemów z drukiem i skanowaniem, a także podłączaniem drukarek do stacjonarnych komputerów i serwerów wydruku.

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów w serwisie drukarek w Kielcach i rozwiąż problemy z drukiem w Twoim urządzeniu prywatnym lub firmowym.

Informacje z branży

jaki zasilacz ups do firmy

Zarządzanie zasilaniem awaryjnym z CyberPower

Odpowiednie zarządzanie zasilaniem awaryjnym jest nieodzowne dla utrzymania ciągłości biznesowej. Dlatego CyberPower oferuje zaawansowane rozwiązania w postaci oprogramowania PowerPanel oraz usługi PowerPanel Cloud.

jaki sklep komputerowy w Kielcach

Sprawdzone rozwiązania - sklep komputerowy w Kielcach

Urządzenia sieciowe, monitoring oraz różnorodny sprzęt i oprogramowanie. Nasi partnerzy to: TP-Link, Draytek, HP, Fujitsu, Synology, Qnap, Dahua, Hikvision i wiele innych. Dostarczamy programy graficzne, systemy drukowania, sprzęt poleasingowy oraz rozwiązania techniki sklepowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

gdzie kupić kasę fiskalną w Kielcach

Kasy fiskalne jako oprogramowanie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wirtualne kasy fiskalne mogą odmienić rynek fiskalny? Zapraszamy Cię do poznania rozwiązań programowych kas fiskalnych.