Materiały eksploatacyjne

Oferujemy materiały eksploatacyjne oryginalne oraz tzw. zamienniki. Mogą Państwo odebrać towar osobiście lub zamówić z dostawą na miejsce do Państwa firmy bez dodatkowych kosztów.

Wolimy nie czyścić

Jakość materiałów eksploatacyjnych jest bardzo zróżnicowana. Począwszy od gorzej lub lepiej regenerowanych zamienników, poprzez produkowane głównie w Azji materiały zamienne również różnej jakości, aż na oryginałach skończywszy.

Generalnie z oryginałami większe problemy nie występują, jednak sytuacja z zamiennikami jest już bardziej zróżnicowana i nie chodzi tu tylko o jakość wydruku ale także o to, że duża część zamienników często brudzi urządzenia do takiego stopnia, że wymagają natychmiastowego czyszczenia.

Stawiamy na jakość gdyż szanujemy czas naszych klientów, każde gruntowne czyszczenie to właśnie strata czasu. Zabrudzony sprzęt trzeba zabrać do serwisu i po czyszczeniu dostarczyć do klienta, można także próbować wyczyścić na miejscu co również wiąże się ze strata czasu i dodatkowo wprowadza często zamieszanie. Oczywiście można zostawić zastępcze urządzenie ale trzeba je zainstalować i podłączyć, więc nie jest to w żadnym przypadku bezkolizyjna sytuacja. My wolimy nie dopuszczać do zabrudzenia, stawiając na bardzo dobrą jakość oferowanych zamienników.

Jakość bez kompromisów

Wszystkie oferowane przez nas tusze i tonery, oryginalne i zamienniki – spełniają wyśrubowane normy jakości i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty.

Oferujemy głównie fabrycznie nowe produkty z minimum 24 miesięczną gwarancją. W razie usterek niezwłocznie wymieniamy każdy reklamowany produkt na nowy pozbawiony wad.

Informacje z branży

NAS dla przemysłu czyli QNAP TS-i410X

QNAP wprowadził do swojej oferty nowy serwer NAS – TS-i410X z obsługą sieci 10GbE. Jest to urządzenie dedykowane do zastosowań przemysłowych z solidną obudową z pasywnym chłodzeniem, która umożliwia montaż na ścianie.

Kamery sieciowe serii VIGI od Tp-link

Przedstawiamy kamery VIGI producenta Tp-link. W serii VIGI występują zarówno kamery nadające się do monitoringu wewnątrz budynku jak i kamery zewnętrzne.