Pogotowie i serwis komputerowy w Kielcach

firma świadcząca usługi serwisu komputerowego

Naprawa komputerów i notebooków

Szukasz profesjonalnego i skutecznego serwisu komputerowego w Kielcach? Nasza firma to gwarancja sprawnej i fachowej pomocy przy naprawie laptopów i komputerów wszystkich marek. Oferujemy kompleksowe usługi w postaci diagnozy uszkodzeń, czyszczenia i konserwacji złożonych układów chłodzenia, aktualizacji i instalacji oprogramowania, wymiany podzespołów, naprawy sprzętu w tym również układów elektronicznych jak płyta gówna. Wykonujemy także usługi instalacji i konfiguracji ochrony przed wirusami i innymi zagrożeniami.

Posiadamy niezbędną wiedzę techniczną i doświadczenie. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy są w stanie szybko i skutecznie rozwiązać każdy problem z Twoim komputerem. Zaufaj nam i ciesz się sprawnym i wydajnym sprzętem! Napisz lub zadzwoń do nas i umów się na wizytę w naszym serwisie komputerowym. Nasza siedziba mieści się w Kielcach pod adresem 1 Maja 115C (1 piętro).

naprawa sprzętu komputerowego w Kielcach

Na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji. Usługi serwisowe sprzętu i oprogramowania komputerowego, świadczymy zarówno w siedzibie naszej firmy jak i u klienta w postaci pogotowia komputerowego. Naprawiamy sprzęt każdej marki m.in: Adax (autoryzowany partner serwisowy), Acer, Apple, Asus, Dell, Fujitsu, HP, Lenovo, MSI, Packard Bell, Toshiba oraz mniej znanych producentów.

Potrzebujesz więcej informacji o naprawach komputerów lun naprawach laptopów, zapraszamy do sekcji poświęconych tej tematyce.

Naprawa drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych

Oprócz naprawy komputerów i laptopów, oferujemy również naprawę drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zdiagnozować i naprawić problemy związane zarówno z mechaniczna usterką jak i z programami, sterownikami czy oprogramowaniem układowym (firmware).

sprawdzony serwis drukarek w Kielcach

Nasze usługi obejmują wymianę uszkodzonych elementów, czyszczenie i regenerację układów drukujących, kalibrację oraz konserwację. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu pełną satysfakcję i sprawną pracę urządzeń biurowych. Naprawiamy drukarki atramentowe, które są bardziej uniwersalne do zastosowań domowych i mogą drukować na różnych rodzajach papieru oraz drukarki laserowe, które charakteryzują się większą niezawodnością. Nasze usługi obejmują wymianę tuszy lub tonerów, kompleksową konserwację do wylaniu tuszu czy wysypaniu tonera, regenerację lub wymianę głowic oraz bębnów.

Naprawy sprzętu komputerowego i drukującego

 • naprawa i modernizacja sprzętu komputerowego: komputery, notebooki, ultrabooki, tablety, telefony, smartfony
 • naprawa i przeglądy sprzętu biurowego: drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, skanery
 • naprawa elektroniki: płyty główne, karty grafiki, zasilacze i inne
 • naprawa sprzętu RTV i multimedialnego: telewizory, projektory itp.

Lista przykładowych usług serwisowych

 • czyszczenie komputerów i laptopów
 • profesjonalny reballing układów BGA
 • wymiana matrycy w laptopie
 • wymiana ekranu w tablecie i smartfonie
 • wymiana procesora w laptopie
 • naprawa klawiatury w laptopie
 • wymiana zawiasów w laptopie
 • naprawa zasilacza komputerowego i laptopowego
 • naprawa układów zasilania w laptopach i tabletach oraz telewizorach
 • i inne

Konfiguracja domowych sieci komputerowych kablowych i bezprzewodowych WiFi

Pracownicy naszego serwisu zajmują się również diagnostyką i konfiguracją domowych sieci komputerowych oraz urządzeń sieciowych, takich jak routery i punkty dostępowe wifi oraz wzmacniacze sygnału bezprzewodowego. Oferujemy kompleksową analizę i konfigurację sieci kablowej i bezprzewodowej oraz dobór odpowiednich urządzeń sieciowych tak by zapewnić maksymalna wydajność i stabilność połączeń sieciowych. Dzięki naszym rozwiązaniom Twoje urządzenia będą w stanie bezproblemowo się połączyć oraz swobodnie korzystać z internetu w każdej części budynku mieszkalnego czy gospodarczego.

Nasze usługi obejmują między innymi konfigurację sieci bezprzewodowej WiFi, ustalenie i wdrożenie odpowiedniej do potrzeb polityki bezpieczeństwa, tworzenie sieci gościnnych, optymalizację zasięgu WiFi, a także usuwanie awarii urządzeń aktywnych jak router, switch, accespoint, repeater WiFi oraz pasywnych: okablowanie sieciowe, gniazda, panele krosownicze (patch panel), szafy rack. Nasze usługi, zapewnią stabilną i bezpieczną sieć w Twoim domu. Nasi specjaliści pomogą Ci w rozwiązaniu problemów z siecią komputerową oraz konfiguracją urządzeń sieciowych czy rozbudową sieci domowej.

W ramach konfiguracji sieci domowych oferujemy takie usługi jak:

 • podłączenie i konfiguracja routera;
 • konfiguracja sieci bezprzewodowej w tym urządzeń takich jak kontroler WiFi, punkty dostępowe (accespoint), repeatery WiFi;
 • konfiguracja urządzeń współpracujących jak komputer, notebook, tablet, smartfon, tuner, telewizor, odtwarzacz multimedialny;
 • konfiguracja urządzeń do archiwizacji danych jak serwery NAS;
 • konfiguracja „chmury domowej”.

Pogotowie i serwis komputerowy z dojazdem do klienta

Jeśli nie masz możliwości odwiedzenia naszego serwisu w Kielcach, oferujemy również usługi dojazdu. Nasi specjaliści są w stanie dojechać w wybrane przez Ciebie miejsce, aby zdiagnozować problem i w miarę możliwości naprawić sprzęt na miejscu. Po wywiadzie telefonicznym zabieramy ze sobą najbardziej potrzebne podzespoły tak aby naprawa komputera czy notebooka przebiegła sprawnie. Nie musisz więc martwić się o transport swojego komputera czy laptopa. Po prostu skontaktuj się z nami, umów na wizytę i pozwól nam pomóc Ci w rozwiązaniu problemu. Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy!

usługi informatyczne z dojazdem do klienta

Również w sytuacjach krytycznych (pilnych), kiedy Twój komputer lub laptop przestaje działać, możesz skorzystać z naszego pogotowia komputerowego. Świadczymy skuteczną pomoc w miejscu, które wybierzesz – w Twoim domu lub w pracy. Nasi specjaliści zajmą się szybką diagnozą i naprawą Twojego sprzętu, aby przywrócić go do pełnej sprawności. Oferujemy również usługi ratunkowe przy utracie danych, zainstalujemy niezbędne programy, a także pomożemy w przypadku zainfekowania wirusem. Dzięki naszemu pogotowiu komputerowemu, możesz być pewny, że Twoje problemy zostaną rozwiązane w krótkim czasie, a Ty zyskasz spokój i pewność, że Twój sprzęt jest w dobrych rękach.

Skontaktuj się z nami, a nasi pracownicy pomogą Ci w rozwiązaniu problemów z komputerami, notebookami, drukarkami, urządzeniami wielofunkcyjnymi oraz siecią komputerową przewodową i bezprzewodową WiFi na terenie miasta Kielce oraz w sąsiednich miejscowościach.

Dojazd w promieniu 10km od miasta Kielce gratis.

Więcej informacji o świadczonych usługach serwisowych zakładce: naprawy sprzętu komputerowego.

Informacje z branży

jaki zasilacz ups do firmy

Zarządzanie zasilaniem awaryjnym z CyberPower

Odpowiednie zarządzanie zasilaniem awaryjnym jest nieodzowne dla utrzymania ciągłości biznesowej. Dlatego CyberPower oferuje zaawansowane rozwiązania w postaci oprogramowania PowerPanel oraz usługi PowerPanel Cloud.

jaki sklep komputerowy w Kielcach

Sprawdzone rozwiązania - sklep komputerowy w Kielcach

Urządzenia sieciowe, monitoring oraz różnorodny sprzęt i oprogramowanie. Nasi partnerzy to: TP-Link, Draytek, HP, Fujitsu, Synology, Qnap, Dahua, Hikvision i wiele innych. Dostarczamy programy graficzne, systemy drukowania, sprzęt poleasingowy oraz rozwiązania techniki sklepowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

gdzie kupić kasę fiskalną w Kielcach

Kasy fiskalne jako oprogramowanie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wirtualne kasy fiskalne mogą odmienić rynek fiskalny? Zapraszamy Cię do poznania rozwiązań programowych kas fiskalnych.