Polecany sprzęt w najniższych cenach

Produkty nowe i poleasingowe, dostępne od ręki w naszym stacjonarnym sklepie komputerowym w najniższych cenach. Jeśli interesuje Cię inny asortyment zapytaj sprzedawce, poniższe pozycje to tylko wybrana część oferty sprzętu komputerowego. Cena i jakość są dla nas priorytetem. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom konkurencyjne ceny i sprzęt najwyższej jakości. Jesteśmy pewni, że u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz. Prezentujemy zarówno komputery oraz sprzęt komputerowy nowy, jak i sprzęt poleasingowy z gwarancją.

Bezpośredni kontakt z działem sprzedaży: tel. 723-688-978 lub 723-688-979 lab mail: handel@aproks.pl.
Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów już dzisiaj! Czekamy na Ciebie z gotowi by doradzić czy udzielić wsparcia technicznego!

Podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT. Przedstawione informacje produktowe są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66 § 1 k.c. W przypadku wątpliwości prosimy przed zakupem o kontakt.

Informacje z branży

jaki zasilacz ups do firmy

Zarządzanie zasilaniem awaryjnym z CyberPower

Odpowiednie zarządzanie zasilaniem awaryjnym jest nieodzowne dla utrzymania ciągłości biznesowej. Dlatego CyberPower oferuje zaawansowane rozwiązania w postaci oprogramowania PowerPanel oraz usługi PowerPanel Cloud.

jaki sklep komputerowy w Kielcach

Sprawdzone rozwiązania - sklep komputerowy w Kielcach

Urządzenia sieciowe, monitoring oraz różnorodny sprzęt i oprogramowanie. Nasi partnerzy to: TP-Link, Draytek, HP, Fujitsu, Synology, Qnap, Dahua, Hikvision i wiele innych. Dostarczamy programy graficzne, systemy drukowania, sprzęt poleasingowy oraz rozwiązania techniki sklepowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

gdzie kupić kasę fiskalną w Kielcach

Kasy fiskalne jako oprogramowanie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wirtualne kasy fiskalne mogą odmienić rynek fiskalny? Zapraszamy Cię do poznania rozwiązań programowych kas fiskalnych.