O Nas

Firma APROKS w obecnej formie, funkcjonuje na rynku technologii informatycznych od 1 października 2010 roku. Natomiast początki działalności sięgają lutego 2009 roku. Pomysł na wykonywanie usług informatycznych dla firm, zrodził się dużo wcześniej, jednak zanim zdecydowaliśmy się wprowadzić własną ofertę, zdobywaliśmy doświadczenie by lepiej zrozumieć potrzeby Klientów.

W ciągu naszej działalności zapracowaliśmy na zaufanie i pozytywną opinię. Przyczyniły się do tego zaangażowanie w wykonywaną prace, pasja i lojalność wobec naszych klientów. Wiele współpracujących firm nasz personel traktuje jak własnych pracowników gdyż zawsze mogą liczyć na naszą pomoc i wsparcie w kwestiach technicznych.

Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i rozszerzamy zakres usług i asortymentu, tak by sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Zdajemy sobie sprawę, że dziś technologia otacza nas z każdej strony i dlatego chcemy wyjść na przeciw potrzebom Klientów i pomagać rozwiązywać kwestie informatyczne związane z wieloma segmentami rynku od klasycznych urządzeń, po wszech obecne dziś rozwiązania mobilne czy tzw. chmury danych. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów i czekamy na Państwa sugestie.

Informacje z branży

Wi-Fi typu mesh od Synology

Odkryj potęgę doskonałego zasięgu Wi-Fi dzięki systemowi mesh Synology. Pozbądź się martwych stref i ciesz się niezawodnym połączeniem w każdym zakątku domu lub biura. Zaufaj partnerowi Synology i doświadcz doskonałej jakości sieci bezprzewodowej już dziś!

Nowe funkcjonalności Synology DSM 7.2

System DSM 7.2 wprowadza tworzenie kopii zapasowych bez możliwości wprowadzania zmian oraz nowe funkcje odnośnie przechowywania danych, automatycznego blokowania oraz inteligentniejszego uwierzytelniania dwuelementowego.