Monitor dotykowy SENOR AMON 15P

Cena: 1 699.00

  • Panel LCD 15” TFT
  • Rozdzielczość 1024 × 768
  • Pojemnościowy ekran dotykowy
  • Twardość szkła: 6H
  • Zasilanie 12V / 3,5A
  • Standard VESA (100×100 mm)
  • Klasa szczelności IP54 (odporny na wodę i kurz)
  • Gwarancja: 36 miesięcy

Seria monitorów AMON 15” od renomowanej marki Senor to doskonała opcja dla tych, którzy chcą rozbudować swoje stanowisko komputerowe o wydajny ekran dotykowy. Solidna obudowa, utrzymana w minimalistycznym i funkcjonalnym stylu, sprawia, że doskonale komponuje się w każdym miejscu instalacji. Wytrzymała stalowa podstawa posiada otwory umożliwiające trwały montaż monitora na blacie. Alternatywnie, istnieje opcja montażu monitora zgodnie ze standardem VESA (100 × 100 mm).

Ekran dotykowy zastosowany w technologii pojemnościowej gwarantuje niezawodność i wyjątkowy komfort pracy przez cały okres eksploatacji urządzenia. Maksymalna rozdzielczość ekranu wynosząca 1024×768 zapewnia wygodną obsługę wszelkich programów dedykowanych do obsługi dotykiem, co znacznie ułatwia codzienną pracę. Seria AMON 15” to nie tylko elegancki dodatek do stanowiska pracy, ale także pewne wsparcie dla efektywności i funkcjonalności.

Informacje z branży

jaki zasilacz ups do firmy

Zarządzanie zasilaniem awaryjnym z CyberPower

Odpowiednie zarządzanie zasilaniem awaryjnym jest nieodzowne dla utrzymania ciągłości biznesowej. Dlatego CyberPower oferuje zaawansowane rozwiązania w postaci oprogramowania PowerPanel oraz usługi PowerPanel Cloud.

jaki sklep komputerowy w Kielcach

Sprawdzone rozwiązania - sklep komputerowy w Kielcach

Urządzenia sieciowe, monitoring oraz różnorodny sprzęt i oprogramowanie. Nasi partnerzy to: TP-Link, Draytek, HP, Fujitsu, Synology, Qnap, Dahua, Hikvision i wiele innych. Dostarczamy programy graficzne, systemy drukowania, sprzęt poleasingowy oraz rozwiązania techniki sklepowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

gdzie kupić kasę fiskalną w Kielcach

Kasy fiskalne jako oprogramowanie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wirtualne kasy fiskalne mogą odmienić rynek fiskalny? Zapraszamy Cię do poznania rozwiązań programowych kas fiskalnych.