Komputer POS SENOR X5e

Cena: 3 599.00

  • CPU Intel Celeron 3865U
  • Pamięć RAM 4 GB
  • Dysk 128 GB SSD
  • Ekran dotykowy pojemnościowy
  • Wyświetlacz 15,6”
  • Rozdzielczość 1920*1080
  • Windows 10
  • Kolor czarny

Wyjątkowy terminal punktu sprzedaży, o smukłym i eleganckim designie, zawsze dostosowuje się do charakteru Twojego biznesu.

Lekki i kompaktowy, X5s doskonale sprawdza się na blatach, półkach sklepowych, niewielkich biurkach, a nawet może być zamontowany na ścianie. Dzięki składanemu ramieniu wyświetlacza, łatwo go przenosisz i przechowujesz, co czyni go idealnym rozwiązaniem na wystawy, targi oraz w koncepcji sklepów Pop-Up, które zyskują coraz większą popularność.

X5s zwiększa swoje możliwości, a regulacja pionowa ekranu dotykowego poprzez ramiona stacji dokującej zapewnia najwyższą ergonomię pracy dla użytkownika. To nie tylko wygodne, ale także funkcjonalne rozwiązanie, umożliwiające dostosowanie rozmiaru drukarki czy czytnika wielokierunkowego, wykorzystując przestrzeń pod ekranem.

Szybka instalacja opcjonalnych urządzeń peryferyjnych, takich jak czytnik kart magnetycznych, RFID, NFC czy i-button, za pomocą portów USB bez ingerencji w urządzenie, gwarantuje łatwe dostosowanie X5s do aktualnych i przyszłych potrzeb użytkownika. X5s – więcej niż terminal, to elastyczne narzędzie dostosowane do Twojego biznesu.

Informacje z branży

jaki zasilacz ups do firmy

Zarządzanie zasilaniem awaryjnym z CyberPower

Odpowiednie zarządzanie zasilaniem awaryjnym jest nieodzowne dla utrzymania ciągłości biznesowej. Dlatego CyberPower oferuje zaawansowane rozwiązania w postaci oprogramowania PowerPanel oraz usługi PowerPanel Cloud.

jaki sklep komputerowy w Kielcach

Sprawdzone rozwiązania - sklep komputerowy w Kielcach

Urządzenia sieciowe, monitoring oraz różnorodny sprzęt i oprogramowanie. Nasi partnerzy to: TP-Link, Draytek, HP, Fujitsu, Synology, Qnap, Dahua, Hikvision i wiele innych. Dostarczamy programy graficzne, systemy drukowania, sprzęt poleasingowy oraz rozwiązania techniki sklepowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

gdzie kupić kasę fiskalną w Kielcach

Kasy fiskalne jako oprogramowanie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wirtualne kasy fiskalne mogą odmienić rynek fiskalny? Zapraszamy Cię do poznania rozwiązań programowych kas fiskalnych.