Kamery sieciowe serii VIGI od Tp-link

Zarówno kamery zewnętrzne jak i wewnętrzne mają dwie opcje do wyboru – obiektyw szerokokątny dzięki któremu możliwy będzie dokładny monitoring jak i obiektyw 4mm (bądź 6mm w przypadku kamery zewnętrznej), który pozwoli na monitorowanie obszaru na większych odległościach.

Kamery serii VIGI posiadają szereg bardzo przydatnych funkcji. Bo ustawieniu ich otrzymujemy automatyczne powiadomienia, gdy któraś z funkcji wykryje naruszenie ustalonych przez nas zasad. Należą do nich:

  • wykrywanie ruchu
  • przekroczenie linii
  • wkroczenie na strefę zamkniętą
  • sabotaż kamery poprzez zasłonięcie obiektywu

Kamera posiada również trzy funkcje, które pozwalają na zachowanie wysokiej jakości obrazu niezależnie od warunków:

  • SmartID -zapobiega niedoświetleniu lub prześwietleniu obiektów w trybie nocnym
  • Wide Dynamic Range – dopasowuje kontrast do aktualnie panujących warunków, by uniknąć zaciemnień obrazu
  • 3D DNR – usuwa nadmierną pikselację, dzięki czemu obraz jest wyraźniejszy

Co bardzo ważne z punktu technicznego kamery są zasilane poprzez PoE dzięki czemu unikamy niedogodności oraz oszczędzamy czas, który byłby związany z potrzebą doprowadzenia dwóch kabli do urządzenia.

Informacje z branży

Wi-Fi typu mesh od Synology

Odkryj potęgę doskonałego zasięgu Wi-Fi dzięki systemowi mesh Synology. Pozbądź się martwych stref i ciesz się niezawodnym połączeniem w każdym zakątku domu lub biura. Zaufaj partnerowi Synology i doświadcz doskonałej jakości sieci bezprzewodowej już dziś!

Nowe funkcjonalności Synology DSM 7.2

System DSM 7.2 wprowadza tworzenie kopii zapasowych bez możliwości wprowadzania zmian oraz nowe funkcje odnośnie przechowywania danych, automatycznego blokowania oraz inteligentniejszego uwierzytelniania dwuelementowego.