Kamery sieciowe serii VIGI od Tp-link

tanie kamery do monitoringu w Kielcach

Zarówno kamery zewnętrzne jak i wewnętrzne mają dwie opcje do wyboru – obiektyw szerokokątny dzięki któremu możliwy będzie dokładny monitoring jak i obiektyw 4mm (bądź 6mm w przypadku kamery zewnętrznej), który pozwoli na monitorowanie obszaru na większych odległościach.

Kamery serii VIGI posiadają szereg bardzo przydatnych funkcji. Bo ustawieniu ich otrzymujemy automatyczne powiadomienia, gdy któraś z funkcji wykryje naruszenie ustalonych przez nas zasad. Należą do nich:

  • wykrywanie ruchu
  • przekroczenie linii
  • wkroczenie na strefę zamkniętą
  • sabotaż kamery poprzez zasłonięcie obiektywu

Kamera posiada również trzy funkcje, które pozwalają na zachowanie wysokiej jakości obrazu niezależnie od warunków:

  • SmartID -zapobiega niedoświetleniu lub prześwietleniu obiektów w trybie nocnym
  • Wide Dynamic Range – dopasowuje kontrast do aktualnie panujących warunków, by uniknąć zaciemnień obrazu
  • 3D DNR – usuwa nadmierną pikselację, dzięki czemu obraz jest wyraźniejszy

Co bardzo ważne z punktu technicznego kamery są zasilane poprzez PoE dzięki czemu unikamy niedogodności oraz oszczędzamy czas, który byłby związany z potrzebą doprowadzenia dwóch kabli do urządzenia.

Informacje z branży

jaki zasilacz ups do firmy

Zarządzanie zasilaniem awaryjnym z CyberPower

Odpowiednie zarządzanie zasilaniem awaryjnym jest nieodzowne dla utrzymania ciągłości biznesowej. Dlatego CyberPower oferuje zaawansowane rozwiązania w postaci oprogramowania PowerPanel oraz usługi PowerPanel Cloud.

jaki sklep komputerowy w Kielcach

Sprawdzone rozwiązania - sklep komputerowy w Kielcach

Urządzenia sieciowe, monitoring oraz różnorodny sprzęt i oprogramowanie. Nasi partnerzy to: TP-Link, Draytek, HP, Fujitsu, Synology, Qnap, Dahua, Hikvision i wiele innych. Dostarczamy programy graficzne, systemy drukowania, sprzęt poleasingowy oraz rozwiązania techniki sklepowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

gdzie kupić kasę fiskalną w Kielcach

Kasy fiskalne jako oprogramowanie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wirtualne kasy fiskalne mogą odmienić rynek fiskalny? Zapraszamy Cię do poznania rozwiązań programowych kas fiskalnych.