Kamera Konftel Cam10 dla małych zespołów

Mała kamera wideokonferencyjna Konftel Cam10 najlepiej sprawdza się w spotkaniach wideo dla małych zespołów. Kamera ta w zależności od sytuacji oraz wymagań może objąć w kadrze do 3 osób.

Kamerę podłączamy do komputera przez kabel USB. Urządzenie oferuje wysokiej jakości obraz Full HD, natomiast opcje zarządzania wykonujemy z poziomu dedykowanej aplikacji, która oferuje takie funkcje jak: przybliżanie i oddalanie obrazu czy zmiana ustawienia kolorów. W urządzeniu wbudowane są dwa mikrofony dzięki, którym jakość rozmów jest bardzo wysoka.

Przy zakupie dowolnego zestawu wideokonferencyjnego, telefonu konferencyjnego lub zestawu głośnomówiącego Konftel 55Wx i 70, kamera Cam10 jest dodawana jako gratis. Promocja obowiązuje do końca maja 2022.

Informacje z branży

NAS dla przemysłu czyli QNAP TS-i410X

QNAP wprowadził do swojej oferty nowy serwer NAS – TS-i410X z obsługą sieci 10GbE. Jest to urządzenie dedykowane do zastosowań przemysłowych z solidną obudową z pasywnym chłodzeniem, która umożliwia montaż na ścianie.

Kamery sieciowe serii VIGI od Tp-link

Przedstawiamy kamery VIGI producenta Tp-link. W serii VIGI występują zarówno kamery nadające się do monitoringu wewnątrz budynku jak i kamery zewnętrzne.