Emar - kasy i drukarki fiskalne oraz systemy biletowe

Firma EMAR to producentem niezawodnych systemów biletowych: bileterek fiskalnych do sprzedaży biletów w autobusach i drukarek fiskalnych na dworcach.

System sprzedaży biletów funkcjonuje w zdecydowanej większości przedsiębiorstw komunikacji pasażerskiej w Polsce. Jest współtworzony przez firmy INFORMICA oraz INFOKUB od strony oprogramowania do biletów jednorazowych i ulg oraz biletów miesięcznych.

System umożliwia programowanie linii i kurów oraz umożliwia przetworzenie danych ze sprzedaży z bileterek w wygodny i szybki sposób. EMAR produkuje również kasy i drukarki fiskalne ogólnego zastosowania, które zyskały miano produktów o bardzo trwałych i funkcjonalnych.

Producent dysponuje działem konstruktorów i programistów co przekłada się na sprostanie wysokim wymaganiom produkcyjnym w szczególności dotyczącym bileterek autobusowych, które pracują w dość szczególnych warunkach. Szczególny nacisk dotyczy więc wysokiej jakość oferowanych produktów co przekłada się na trwałość i niezawodność. Produkty Emar spełniają wymagania Systemu Zarządzania Jakością wg PN-EN ISO 9001:2009.

Jako autoryzowany partner sprzedażowy i serwisowy Emar, posiadamy dostęp do pełnej gamy urządzeń producenta. Nasi autoryzowani serwisanci pomagają nie tylko w kwestiach sprzętowych ale także jako nieliczni w regionie potrafią przygotowywać od podstaw i aktualizować rozkłady jazdy w systemach PP Bilety i Informica.

Informacje z branży

Wi-Fi typu mesh od Synology

Odkryj potęgę doskonałego zasięgu Wi-Fi dzięki systemowi mesh Synology. Pozbądź się martwych stref i ciesz się niezawodnym połączeniem w każdym zakątku domu lub biura. Zaufaj partnerowi Synology i doświadcz doskonałej jakości sieci bezprzewodowej już dziś!

Nowe funkcjonalności Synology DSM 7.2

System DSM 7.2 wprowadza tworzenie kopii zapasowych bez możliwości wprowadzania zmian oraz nowe funkcje odnośnie przechowywania danych, automatycznego blokowania oraz inteligentniejszego uwierzytelniania dwuelementowego.