Emar - kasy i drukarki fiskalne oraz systemy biletowe

gdzie kupić bileterki w Kielcach

Firma EMAR to producentem niezawodnych systemów biletowych: bileterek fiskalnych do sprzedaży biletów w autobusach i drukarek fiskalnych na dworcach.

System sprzedaży biletów funkcjonuje w zdecydowanej większości przedsiębiorstw komunikacji pasażerskiej w Polsce. Jest współtworzony przez firmy INFORMICA oraz INFOKUB od strony oprogramowania do biletów jednorazowych i ulg oraz biletów miesięcznych.

System umożliwia programowanie linii i kurów oraz umożliwia przetworzenie danych ze sprzedaży z bileterek w wygodny i szybki sposób. EMAR produkuje również kasy i drukarki fiskalne ogólnego zastosowania, które zyskały miano produktów o bardzo trwałych i funkcjonalnych.

Producent dysponuje działem konstruktorów i programistów co przekłada się na sprostanie wysokim wymaganiom produkcyjnym w szczególności dotyczącym bileterek autobusowych, które pracują w dość szczególnych warunkach. Szczególny nacisk dotyczy więc wysokiej jakość oferowanych produktów co przekłada się na trwałość i niezawodność. Produkty Emar spełniają wymagania Systemu Zarządzania Jakością wg PN-EN ISO 9001:2009.

Jako autoryzowany partner sprzedażowy i serwisowy Emar, posiadamy dostęp do pełnej gamy urządzeń producenta. Nasi autoryzowani serwisanci pomagają nie tylko w kwestiach sprzętowych ale także jako nieliczni w regionie potrafią przygotowywać od podstaw i aktualizować rozkłady jazdy w systemach PP Bilety i Informica.

Informacje z branży

jaki zasilacz ups do firmy

Zarządzanie zasilaniem awaryjnym z CyberPower

Odpowiednie zarządzanie zasilaniem awaryjnym jest nieodzowne dla utrzymania ciągłości biznesowej. Dlatego CyberPower oferuje zaawansowane rozwiązania w postaci oprogramowania PowerPanel oraz usługi PowerPanel Cloud.

jaki sklep komputerowy w Kielcach

Sprawdzone rozwiązania - sklep komputerowy w Kielcach

Urządzenia sieciowe, monitoring oraz różnorodny sprzęt i oprogramowanie. Nasi partnerzy to: TP-Link, Draytek, HP, Fujitsu, Synology, Qnap, Dahua, Hikvision i wiele innych. Dostarczamy programy graficzne, systemy drukowania, sprzęt poleasingowy oraz rozwiązania techniki sklepowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

gdzie kupić kasę fiskalną w Kielcach

Kasy fiskalne jako oprogramowanie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wirtualne kasy fiskalne mogą odmienić rynek fiskalny? Zapraszamy Cię do poznania rozwiązań programowych kas fiskalnych.