Wsparcie informatyczne

Oferujemy usługę wsparcia informatycznego, która jest rozwinięciem obsługi informatycznej lub w zależności jak na to spojrzeć inną jej formą. Najprościej usługę wsparcia informatycznego można porównać do najmu pracownika. Jeśli potrzebują Państwo informatyka do realizacji konkretnego projektu lub potrzebujecie go na miejscu w firmie do realizacji wskazanych działań przez 1 lub 2 dni w tygodniu lub na czas nieobecności Waszego pracownika. Nasze rozwiązanie wsparcia informatycznego dotyczy właśnie tego typu sytuacji. Nie musisz szukać pracownika IT na 1/3 etatu, nie musisz prowadzić rekrutacji aby zatrudnić pracownika IT tylko na okres projektu np. 6 miesięcznego. Skorzystaj z naszego wsparcia informatycznego i skorzystaj z pomocy specjalisty tak, jak tego w danym momencie potrzebujesz.

Taka forma współpracy eliminuje angażowanie zasobów firmy na rekrutację, szkolenie pracownika, czy kwestie formalne. Dodatkowym atutem jest zastępowalność pracowników w trakcie urlopów czy zwolnień lekarskich gdyż zdarzenia takie nie przerywają ciągłości pracy. Jeśli nasz specjalista nie będzie mógł świadczyć swoich usług, zapewnimy uzupełnienie zespołu poprzez inną osobę bez dodatkowych kosztów. Udostępniany przez nas personel to osoby z pracujące przy codziennej obsłudze klientów. Formy współpracy dobieramy elastycznie, możemy rozliczać się godzinowo, za dzień lub miesięcznie z dowolną długością umowy i krótkim czasem jej rozwiązania.

Wykonywanie prac wsparcia informatycznego standardowo odbywa się w siedzibie klienta pod jego kierownictwem. Nasi pracownicy mogą także pracować zdalnie lub w systemie mieszanym w zależności od wymagań klienta i oczywiście charakteru prac. Wykonawca raportuje czas pracy, który trafia następnie do zatwierdzenia przez klienta i jest podstawą do wystawienia faktury. Wysokość stawek specjalistów zależy od ich kompetencji i doświadczenia i jest uzgadniana z klientem na etapie podpisywania umowy. Na ceny stawek wpływa również czas trwania kontraktu oraz liczba zamówionych godzin. Wsparcie przez młodszych specjalistów to stawki na poziomie kilkudziesięciu złotych za godzinę, natomiast w przypadku pracowników z dużym doświadczeniem stawki godzinowe zaczynają się od 150 złotych.

Dostarczamy pracowników gotowych do pracy, oferujemy specjalistów wyposażonych we wszystkie niezbędne narzędzia jak notebook, licencje, czy urządzenia diagnostyczne.

Informacje z branży

NAS dla przemysłu czyli QNAP TS-i410X

QNAP wprowadził do swojej oferty nowy serwer NAS – TS-i410X z obsługą sieci 10GbE. Jest to urządzenie dedykowane do zastosowań przemysłowych z solidną obudową z pasywnym chłodzeniem, która umożliwia montaż na ścianie.

Kamery sieciowe serii VIGI od Tp-link

Przedstawiamy kamery VIGI producenta Tp-link. W serii VIGI występują zarówno kamery nadające się do monitoringu wewnątrz budynku jak i kamery zewnętrzne.