WithSecure (wcześniej: F-Secure) - oprogramowanie zabezpieczające

Uznany producent profesjonalnych rozwiązań z dziedziny oprogramowania zabezpieczającego. Programy antywirusowe F-Secure, są cenione na całym świecie za ich stabilność, małe zużycie zasobów komputera, dużą wykrywalność zagrożeń oraz dostarczanie zaawansowanych narzędzi do zarządzania. Programy F-secure, są bardzo cenione w dużych firmach, gdzie pod ochroną znajduje się większa ilość stanowisk komputerowych, ze względu na dopracowane narzędzia centralnego zarządzania. Produkt F-Secure niezawodnie chronią wszystkie poziomy infrastruktury IT: komputery stacjonarne, komputery przenośne, serwery oraz ruch związany z pocztą e-mail i siecią Web. Rozwiązanie jest łatwe do zainstalowania i proste w użyciu.

Najważniejsze cechy

  • Antywirus
  • Zapora sieciowa
  • Antyspam
  • Antyspyware
  • Zdalna administracja

Informacje z branży

NAS dla przemysłu czyli QNAP TS-i410X

QNAP wprowadził do swojej oferty nowy serwer NAS – TS-i410X z obsługą sieci 10GbE. Jest to urządzenie dedykowane do zastosowań przemysłowych z solidną obudową z pasywnym chłodzeniem, która umożliwia montaż na ścianie.

Kamery sieciowe serii VIGI od Tp-link

Przedstawiamy kamery VIGI producenta Tp-link. W serii VIGI występują zarówno kamery nadające się do monitoringu wewnątrz budynku jak i kamery zewnętrzne.