Terminale płatnicze już do nabycia

Rozszerzamy ofertę o terminale płatnicze Polskich ePłatności. Jak autoryzowany partner prowadzimy sprzedaż, wdrożenia i serwis terminali.

Nasz przedstawiciel dobierze odpowiednie terminal oraz jeśli będzie taka potrzeba, również oprogramowanie do obsługi firmy, współpracujące z terminalem.

Terminale płatnicze dostępne są również w programie Polska Bezgotówkowa, za darmo przez 12 miesięcy.
Nie ma opłat za abonament, brak jakichkolwiek prowizji przy rocznym obrocie do 100 000zł. W cenie również instalacja, szkolenie oraz rabat na usługi serwisowe 20% do wykorzystania przez okres aż 6 m-cy.

Otrzymać można nawet do 3 sztuki terminali, z przejrzystą umową bez żadnych ukrytych kosztów. Nie trzeba specjalnego rachunku bankowego, wystarczy aktualne konto firmowe w dowolnym banku.

Zapraszamy do współpracy.

Informacje z branży

NAS dla przemysłu czyli QNAP TS-i410X

QNAP wprowadził do swojej oferty nowy serwer NAS – TS-i410X z obsługą sieci 10GbE. Jest to urządzenie dedykowane do zastosowań przemysłowych z solidną obudową z pasywnym chłodzeniem, która umożliwia montaż na ścianie.

Kamery sieciowe serii VIGI od Tp-link

Przedstawiamy kamery VIGI producenta Tp-link. W serii VIGI występują zarówno kamery nadające się do monitoringu wewnątrz budynku jak i kamery zewnętrzne.