Terminale płatnicze już do nabycia

Rozszerzamy ofertę o terminale płatnicze Polskich ePłatności. Jak autoryzowany partner prowadzimy sprzedaż, wdrożenia i serwis terminali.

Nasz przedstawiciel dobierze odpowiednie terminal oraz jeśli będzie taka potrzeba, również oprogramowanie do obsługi firmy, współpracujące z terminalem.

Terminale płatnicze dostępne są również w programie Polska Bezgotówkowa, za darmo przez 12 miesięcy.
Nie ma opłat za abonament, brak jakichkolwiek prowizji przy rocznym obrocie do 100 000zł. W cenie również instalacja, szkolenie oraz rabat na usługi serwisowe 20% do wykorzystania przez okres aż 6 m-cy.

Otrzymać można nawet do 3 sztuki terminali, z przejrzystą umową bez żadnych ukrytych kosztów. Nie trzeba specjalnego rachunku bankowego, wystarczy aktualne konto firmowe w dowolnym banku.

Zapraszamy do współpracy.

Informacje z branży

jaki zasilacz ups do firmy

Zarządzanie zasilaniem awaryjnym z CyberPower

Odpowiednie zarządzanie zasilaniem awaryjnym jest nieodzowne dla utrzymania ciągłości biznesowej. Dlatego CyberPower oferuje zaawansowane rozwiązania w postaci oprogramowania PowerPanel oraz usługi PowerPanel Cloud.

jaki sklep komputerowy w Kielcach

Sprawdzone rozwiązania - sklep komputerowy w Kielcach

Urządzenia sieciowe, monitoring oraz różnorodny sprzęt i oprogramowanie. Nasi partnerzy to: TP-Link, Draytek, HP, Fujitsu, Synology, Qnap, Dahua, Hikvision i wiele innych. Dostarczamy programy graficzne, systemy drukowania, sprzęt poleasingowy oraz rozwiązania techniki sklepowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

gdzie kupić kasę fiskalną w Kielcach

Kasy fiskalne jako oprogramowanie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wirtualne kasy fiskalne mogą odmienić rynek fiskalny? Zapraszamy Cię do poznania rozwiązań programowych kas fiskalnych.