Płatności elektroniczne - terminale płatnicze

Wdrażamy kompleksowo (sprzedajemy, instalujemy oraz integrujemy) rozwiązania terminali płatniczych oparte o Polskie ePłatności.

Oferowane rozwiązania terminali płatniczych mogą działać samodzielnie lub współpracować z popularnymi rozwiązaniami systemów sprzedaży, co usprawnia obsługę Klienta.

Skontaktuj się z naszym Doradcą:

Nasze rozwiązania uczestniczą w programie "Polska Bezgotówkowa" oferującej darmowy terminal dla twojej firmy.

 • 0 zł za urządzenie przez rok
 • 0zł prowizji od transakcji
 • Umowa na 12 miesięcy bez zobowiązań

Program "Polska Bezgotówkowa", umożliwia po spełnieniu kilku kryteriów, obsługę transakcji bezgotówkowych bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Nasze rozwiązania płatnoście bzegotówkowych to

 • Elastyczna i czytelna oferta - otrzymujesz ofertę od razu, po okresie bezpłatnym (12 miesięcy), dopasujemy ją do potrzeb Twojej firmy;
 • Gwarancja bezpłatności - umowa tylko na 12 miesięcy (okres bezpłatny) z możliwością rozwiązania bez kosztów. Przetestuj w ramach programu Polska Bezgotówkowa czy potrzebujesz terminal płatniczy bez zobowiązań w postaci konieczności przedłużenia umowy.
 • Pierwszy rok bezpłatny - nie ponosisz kosztów dzierżawy i prowizji od transakcji. Zasady są jasno i przejrzyście określone, aby Twój biznes się rozwijał.
 • Więcej klientów - zatrzymaj klientów w swojej firmie, do 20% więcej klientów wybiera firmy przyjmujące płatności bezgotówkowe.

Masz już inny terminal i nie jesteś zadowolony - czas na zmianę

Jeśli korzystasz z innej oferty terminali płatniczych i chcesz przejść do nas, zostaw nam swoje dane i poczekaj na kontakt. Postaramy się zareagować jak najszybciej.

Skontaktuj się z naszym Doradcą:

Program Polska Bezgotówkowa

Polska Bezgotówkowa to projekt sektora usług płatniczych Związku Banków Polskich, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Mastercard i Visa.

Cele Programu to umożliwienie przedsiębiorcą bez kosztów i w prosty sposób wdrożyć system płatności bezgotówkowych. Wsparcie gwarantowane przez Program Polska Bezgotówkowa, pozwala przedsiębiorcą przez okres 12 miesięcy korzystać bez abonamentu i prowizji nawet z 3 terminali płatniczych.

Kto i kiedy może skorzystać z darmowego terminala płatniczego

 • Jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie przyjmowałeś płatności bezgotówkowych, wykonywanych kartami płatniczymi.
 • Jeśli nie posiadasz więcej niż 5 placówek handlowych lub usługowych, działających pod tym samym znakiem towarowym.
 • Jeśli nie jest franczyzobiorcą lub zrzeszonym w grupach zakupowych, działających pod tym samym znakiem towarowym.
 • Jeśli nie jest jednostką administracji publicznej, szczebla rządowego i samorządowego, uczestniczącą w „Programie upowszechnienia płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej”.
 • Jeśli nie jesteś operatorem automatów vendingowych i innych urządzeń samoobsługowych (biletomaty, parkomaty, bankomaty, itp.).

Możesz skorzystać z darmowych płatności bezgotówkowych (do 3 terminali płatniczych) przez okres 1 roku.

Często zadawane pytania

Na ile zawierana jest umowa?

Polskie ePłatności zawierają umowę na okres 12 miesięcy tj. okres dofinansowania. Wiedząc, że w prowadzeniu biznesu ważna jest elastyczność, stawiamy dobro naszych Partnerów na pierwszym miejscu. Nie mamimy dłuższym okresem bezpłatnego korzystania z usługi (np. 18 miesięcy) wiążąc przedsiębiorcy ręce na kolejnych kilka lat czy narzucając wysokie kary za rozwiązanie umowy.

Ile terminali mogę odebrać w programie?

  Bezpłatnie możesz otrzymać do 3 darmowych terminali.

A co, jeśli w mojej firmie był już terminal?

Jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy Ty lub Twoja Firma przyjmowaliście płatności kartami płatniczymi lub obecnie przyjmujesz u innego operatora, skontaktuj się z nami klikając tu. Nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci konkurencyjną ofertę.

Co po okresie dofinansowania?

 Nasz Doradca zawsze przedstawi dla Ciebie indywidualną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości.