Oprogramowanie dla firm Small Business firmy Symplex

Kompleksowe oprogramowanie dla małych i średnich firm. Program składa się z modułów: sprzedaż i magazyn, obrót dokumentami, księgowość (księga handlowa i księga przychodów i rozchodów), kadry-płace, Bistro (dla placówek gastronomicznych), Hotel (system rezerwacji dla hoteli).

Konstrukcja programu umożliwia elastyczność w doborze modułów programu do aktualnych potrzeb klienta. Dzięki temu można zakupić niezbędne moduły i rozszerzać funkcjonalności wraz ze wzrostem firmy.

Niewątpliwą zaletą oprogramowania dla małych i średnich firm Small Business, są niewielkie wymagania sprzętowe i współpraca z ogromną ilością urządzeń zewnętrznych: kasy i drukarki fiskalne, drukarki kuchenne, drukarki kodów, czytniki kodów kreskowych, terminale płatnicze, wagi sklepowe, inwentaryzatory, sprawdzarki cen, wagi metkujące i kalkulacyjne, urządzenia mobilne, wyświetlacze zewnętrzne.

Program obsługuje karty rabatowe, współpracuje z programem Płatnik, umożliwia obsługę plików JPK.

Elastyczność i duża ilość fukcji automatyzujących pracę

Podstawowa wersja programu kosztuje 250,00zł netto i pozwala na prowadzenie sprzedaży włącznie z magazynem i obsługą drukarki fiskalnej. Program pozwala nie tylko na prace w sieci ale umożliwia także obsługę filii czy stanowisk sprzedażowych POS. Pozwala na przesyłanie danych pomiędzy filiami firmy a centralą.

Program umożliwia tworzenie własnych raportów. Obsługuje import i eksport danych. Istnieje możliwość konfiguracji eksportowanych pól z własnymi nazewnictwem na dysk lokalny oraz zdalny.

Oprogramowanie umożliwia wczytywanie faktur zakupu z programów (np. WF-Mag, Subiekt), współpracę z systemami bankowymi (eksport przelewów), eksport danych do programów księgowych.