Programy dla firm Small Business od Symlex

Lider w dziedzinie szybkiej sprzedaży i małych wymagań sprzętowych

Kompleksowe oprogramowanie dla małych i średnich firm. Program składa się z modułów: sprzedaż i magazyn, POS, szybka sprzedaż, obrót dokumentami, księgowość (księga handlowa i księga przychodów i rozchodów), kadry-płace, Bistro (dla placówek gastronomicznych), Hotel (system rezerwacji dla hoteli).
Producent od 1992 roku zajmuje się tworzeniem programów dla firm. APROKS jest autoryzowanym Dealer oprogramowania Small Business, dzięki szkoleniom, zdobytym doświadczeniu i wsparciu producenta, jesteśmy w stanie przeprowadzić każde wdrożenie.

Konstrukcja programu umożliwia elastyczność w doborze modułów, dzięki temu można rozszerzać funkcjonalności wraz z potrzebami. Programy Symplex to unikat w skali kraju, a może nawet większej. Producent postawił na unikalną wręcz już architekturę, której praca przypomina pracę w środowisku DOS. Przy obsłudze programu w zasadzie nie jest wymagana w zdecydowanej większości myszka do obsługi. Większość czynności wykonuje się bardzo szybko przy użyciu wyłącznie klawiatury. Co mocno przekłada się na szybkość pracy, szczególnie istotną przy sprzedaży czy wprowadzaniu dokumentów do księgowania.

Niewątpliwą zaletą oprogramowania dla małych i średnich firm Small Business, są niewielkie wymagania sprzętowe i współpraca z ogromną ilością urządzeń zewnętrznych: kasy i drukarki fiskalne, drukarki kuchenne, drukarki kodów, czytniki kodów kreskowych, terminale płatnicze, wagi sklepowe, inwentaryzatory, sprawdzarki cen, wagi metkujące i kalkulacyjne, urządzenia mobilne, wyświetlacze zewnętrzne. Program obsługuje karty rabatowe, współpracuje z programem Płatnik, umożliwia obsługę plików JPK czy integrację z GUS. Posiada więc wszystkie niezbędne opcje jakie powinny mieć programy dla firm, a także posiada wiele opcji, które w innych programach nie występują: jak makra, czy import dokumentów, który można elastycznie dostosować.

Podstawowa wersja programu pozwala na prowadzenie sprzedaży i obsługę drukarki fiskalnej. Dodatkowe moduły umożliwiają prace w sieci, obsługę filii czy stanowisk sprzedażowych POS. Small Business umożliwia przesyłanie danych pomiędzy filiami firmy a centralą, tworzenie własnych raportów. Obsługuje import i eksport danych, współpracę z systemami bankowymi (eksport przelewów), eksport danych do programów księgowych. Istnieje możliwość konfiguracji eksportowanych pól z własnymi nazewnictwem na dysk lokalny oraz zdalny.

Dodatkowo Small Business posiada gotowe konfiguracje do wczytywania faktur zakupu z programów zewnętrznych np. WF-Mag, Subiekt. Jeśli potrzebujesz innej funkcjonalności i nie wiesz czy to oprogramowanie ją obsłuży, skontaktuj się z nami.

Informacje z branży

NAS dla przemysłu czyli QNAP TS-i410X

QNAP wprowadził do swojej oferty nowy serwer NAS – TS-i410X z obsługą sieci 10GbE. Jest to urządzenie dedykowane do zastosowań przemysłowych z solidną obudową z pasywnym chłodzeniem, która umożliwia montaż na ścianie.

Kamery sieciowe serii VIGI od Tp-link

Przedstawiamy kamery VIGI producenta Tp-link. W serii VIGI występują zarówno kamery nadające się do monitoringu wewnątrz budynku jak i kamery zewnętrzne.