Status partnera Synology

jaki serwer nas synology wybrać

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy status partnera Synology i jak zawsze służymy pomocą handlową i techniczną. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów tak jak to było wcześniej, z tym że jako partner Synology w Kielcach.

Choć produkty marki Synology od dawna goszczą w naszej ofercie, postanowiliśmy rozszerzyć współpracę z Synology przystępując do kanału partnerskiego.

Dzięki zdobytej wiedzy chcemy wspierać naszych klientów na każdym etapie wdrożenia od doradztwa, poprzez zakup i wdrożenia, a także opiekę posprzedażną. Jeśli więc potrzebujesz więcej dowiedzieć się o produktach Synology zapraszamy do kontaktu.

Informacje z branży

jaki zasilacz ups do firmy

Zarządzanie zasilaniem awaryjnym z CyberPower

Odpowiednie zarządzanie zasilaniem awaryjnym jest nieodzowne dla utrzymania ciągłości biznesowej. Dlatego CyberPower oferuje zaawansowane rozwiązania w postaci oprogramowania PowerPanel oraz usługi PowerPanel Cloud.

jaki sklep komputerowy w Kielcach

Sprawdzone rozwiązania - sklep komputerowy w Kielcach

Urządzenia sieciowe, monitoring oraz różnorodny sprzęt i oprogramowanie. Nasi partnerzy to: TP-Link, Draytek, HP, Fujitsu, Synology, Qnap, Dahua, Hikvision i wiele innych. Dostarczamy programy graficzne, systemy drukowania, sprzęt poleasingowy oraz rozwiązania techniki sklepowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

gdzie kupić kasę fiskalną w Kielcach

Kasy fiskalne jako oprogramowanie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wirtualne kasy fiskalne mogą odmienić rynek fiskalny? Zapraszamy Cię do poznania rozwiązań programowych kas fiskalnych.