Komputery i notebooki poleasingowe

Sprzęt poleasingowy z gwarancją - Kielce, Jędrzejów

Oferujemy wysokiej klasy sprzęt poleasingowy z gwarancją. Posiadamy komputery, notebooki, drukarki w najniższych cenach na rynku. Sprzedajmy komputery i notebooki poleasingowe Asus, Dell, Fujitsu-Siemens, HP, Lenovo, Toshiba i inne. Możliwy odbiór w Kielcach i Jędrzejowie.

Oferujemy dowóz, instalacje i konfiguracje sprzętu w siedzibie klienta. Kupując sprzęt używany i poleasingowy z naszej oferty masz gwarancje profesjonalnie przygotowanych urządzeń. Każdy egzemplarz jest sprawdzany przez Naszych specjalistów.

Duży wybór komputerów i notebooków poleasingowych

W ofercie posiadamy sprzęt sprawdzonych marek i z wiarygodnego źródła. Oferujemy pełną gamę rozwiązań biznesowych, które charakteryzują się niezawodnością oraz jakością podzespołów.

Nasz sprzęt poleasingowy ze względu na wysoką jakość, parametry oraz niską cenę zyskuje często przewagę nad sprzętem nowym. Dodatkowo, poasiadamy również egzemplarze do testów dla klientów, którzy nie są pewni czy oferowane urządzenia bedą wystarczające dla ich potrzeb lub gdy mają inne obawy co do ich funkcjonowania.

Duża część naszej oferty poleasingowej, to komputery i notebooki, które pracowały w korporacjach, bankach i dużych instytucjach. Nasz sprzęt poleasingowy odznacza się najwyższą niezawodnością.