Sieci komputerowe

Sieci komputerowe stanową szkielet systemu informatycznego przedsiębiorstw, dlatego powinny być wykonywane tak aby umożliwiać prace na jak najwyższym poziomie, gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo. Zapewniamy naszym zleceniodawcom zarówno doradztwo na etapie projektowania sieci, jak również wykonawstwo oraz dostawę odpowiedniej jakości sprzętu.

Administracja siecią komputerową

Prowadzimy administrację sieciami komputerowymi naszych klientów, dbamy o ich niezawodność i jak największą wydajność. Analizujemy potrzeby i podpowiadamy najefektywniejsze rozwiązania. Instalujemy i konfigurujemy urządzenia przeznaczone do pracy w sieci. Dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania serwerowe znanych i cenionych producentów.

Dużą uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa danych w kwestii dostępu z zewnątrz jak i na wypadek awarii. Posiadamy zarówno rozwiązania sprzętowe jak i oprogramowanie, które automatyzuje czynności związane z archiwizacją danych. Staramy się dobierać najbardziej optymalne rozwiązania w zależności od specyfiki działalności.

Firmy zainteresowane współpracą, mogą umówić się na bezpłatną wizytę naszego konsultanta, który przedstawi propozycję co do optymalizacji rozwiązań informatycznych w kwestiach bezpieczeństwa sieci komputerowych, szybkości działania oraz niezawodności. Chętnie poradzimy Państwu jak usprawnić całą infrastrukturę informatyczną oraz w przypadku takiej potrzeby, zajmiemy się kompleksową obsługą informatyczną.