Serwery NAS Synology

Synology to lider w branży przechowywania danych. Z rozwiązań pamięci masowych tej firmy, korzystają największe marki na świecie. Systemy NAS Synology mają bardzo szerokie zastosowanie. Wykorzystywane są nie tylko jako serwery plików ale także do wirtualizacji środowisk jako serwery www czy maszyny do wykonywania kopii bezpieczeństwa.

Realizujemy kompleksowo wdrożenia Synology, doradzamy rozwiązania spełniające indywidualne wymagania. Nasza wykwalifikowana kadra zapewnia pomoc techniczną na każdym etapie współpracy.

Pamięci masowe Synology to rozwiązania wielokrotnie nagradzane za wydajność i stabilność. System webowy służący do zarządzania jest elastyczny, bezpieczny i funkcjonalny. Chroni dane przed nieoczekiwanymi awariami i umożliwia łatwe zarządzanie.

Jesteśmy partnerem Synology w zakresie doradztwa, sprzedaży i wdrożeń. Przywiązujemy ogromną uwagę do kwestii bezpieczeństwa danych oraz zabezpieczenia infrastruktury informatycznej. Naszym klientom zapewniamy profesjonalną pomoc techniczną w zakresie konfiguracji i obsługi.

Informacje z branży

NAS dla przemysłu czyli QNAP TS-i410X

QNAP wprowadził do swojej oferty nowy serwer NAS – TS-i410X z obsługą sieci 10GbE. Jest to urządzenie dedykowane do zastosowań przemysłowych z solidną obudową z pasywnym chłodzeniem, która umożliwia montaż na ścianie.

Kamery sieciowe serii VIGI od Tp-link

Przedstawiamy kamery VIGI producenta Tp-link. W serii VIGI występują zarówno kamery nadające się do monitoringu wewnątrz budynku jak i kamery zewnętrzne.