Serwery NAS Synology

sprzedawca Synology w Kielcach

Synology to lider w branży przechowywania danych. Z rozwiązań pamięci masowych tej firmy, korzystają największe marki na świecie. Systemy NAS Synology mają bardzo szerokie zastosowanie. Wykorzystywane są nie tylko jako serwery plików ale także do wirtualizacji środowisk jako serwery www czy maszyny do wykonywania kopii bezpieczeństwa.

Realizujemy kompleksowo wdrożenia Synology, doradzamy rozwiązania spełniające indywidualne wymagania. Nasza wykwalifikowana kadra zapewnia pomoc techniczną na każdym etapie współpracy.

Pamięci masowe Synology to rozwiązania wielokrotnie nagradzane za wydajność i stabilność. System webowy służący do zarządzania jest elastyczny, bezpieczny i funkcjonalny. Chroni dane przed nieoczekiwanymi awariami i umożliwia łatwe zarządzanie.

Jesteśmy partnerem Synology w zakresie doradztwa, sprzedaży i wdrożeń. Przywiązujemy ogromną uwagę do kwestii bezpieczeństwa danych oraz zabezpieczenia infrastruktury informatycznej. Naszym klientom zapewniamy profesjonalną pomoc techniczną w zakresie konfiguracji i obsługi.

sprawdzony partner Synology Kielce Jędrzejów

Informacje z branży

jaki zasilacz ups do firmy

Zarządzanie zasilaniem awaryjnym z CyberPower

Odpowiednie zarządzanie zasilaniem awaryjnym jest nieodzowne dla utrzymania ciągłości biznesowej. Dlatego CyberPower oferuje zaawansowane rozwiązania w postaci oprogramowania PowerPanel oraz usługi PowerPanel Cloud.

jaki sklep komputerowy w Kielcach

Sprawdzone rozwiązania - sklep komputerowy w Kielcach

Urządzenia sieciowe, monitoring oraz różnorodny sprzęt i oprogramowanie. Nasi partnerzy to: TP-Link, Draytek, HP, Fujitsu, Synology, Qnap, Dahua, Hikvision i wiele innych. Dostarczamy programy graficzne, systemy drukowania, sprzęt poleasingowy oraz rozwiązania techniki sklepowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

gdzie kupić kasę fiskalną w Kielcach

Kasy fiskalne jako oprogramowanie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wirtualne kasy fiskalne mogą odmienić rynek fiskalny? Zapraszamy Cię do poznania rozwiązań programowych kas fiskalnych.