Serwery Lenovo

Lenovo to lider w dziedzinie inteligentnej transformacji, w swoim portfolio posiada produkty, które w danej klasie często deklasują rywali. Jeśli chodzi o segment serwerowy, to z pewnością rozwiązania data center od Lenovo są cenione i bardzo często stosowane.

Producent podczas procesu projektowania kładzie duży nacisk na zmieniające się potrzeby klientów, dlatego też rozwiązania serwerowe Lenovo uważane są za bardzo nowoczesne i znajdują zastosowania w wielu zastosowaniach jak np. serwery bazodanowe i aplikacji, monitoring wideo, sztuczna inteligencja, obsługa środowisk wirtualnych oraz edge-computing.

Serwery Lenovo łączy wydajność z przepustowością i bezpieczeństwem oraz łatwą skalowalnością. Wybierzemy dla Państwa najlepszy produkt, dostosowany do wymagań i potrzeb. Specjalizujemy się w rozwiązaniach serwerowych dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Przykładamy uwagę aby dobierać elastyczne rozwiązań spełniających najbardziej wymagające zadania. Wdrożenia realizujemy dla różnej wielkości przedsiębiorstw od rozwijających się małych firm po średnie i duże podmioty gospodarcze.

Jesteśmy przekonani, że serwery Lenovo to dobry wybór gdyż oferują niezrównaną elastyczność i wiodącą w branży wydajność, co pozwala sprostać nawet krytycznym wymaganiom rozwiązań korporacyjnych czy centrum danych.

Informacje z branży

Wi-Fi typu mesh od Synology

Odkryj potęgę doskonałego zasięgu Wi-Fi dzięki systemowi mesh Synology. Pozbądź się martwych stref i ciesz się niezawodnym połączeniem w każdym zakątku domu lub biura. Zaufaj partnerowi Synology i doświadcz doskonałej jakości sieci bezprzewodowej już dziś!

Nowe funkcjonalności Synology DSM 7.2

System DSM 7.2 wprowadza tworzenie kopii zapasowych bez możliwości wprowadzania zmian oraz nowe funkcje odnośnie przechowywania danych, automatycznego blokowania oraz inteligentniejszego uwierzytelniania dwuelementowego.