Serwery Fujitsu

Rozwiązania serwerowe Fujitsu są znane i cenione zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Produkty oferowane przez japońskiego producenta elastycznie wpasowują się w potrzeby i oczekiwania różnych rodzajów podmiotów. Serwery Fujitsu cechuje nowatorska technologia oraz szybkie i efektywne nadążanie za zmieniającymi się wymaganiami rynku.

Dostarczamy i polecamy serwery Fujitsu gdyż cechuje je jeden z najlepszych stosunków jakości do ceny. Posiadamy w ofercie nie tylko serwery Fujitsu ale także komponenty i części. Wspieramy klientów na każdym etapie realizacji, pomagając przy doborze, instalacji, integracji i administracji serwerami Fujitsu. Naszą ofertę kierujemy głównie do przedsiębiorstw małych, średnich i dużych gdyż w tych segmentach posiadamy największe doświadczenie.

Nasi doradcy dobiorą odpowiednie rozwiązanie serwerowe od Fujitsu, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W zależności od potrzeb możemy dobrać optymalną konfigurację, wdrożyć ją w Państwa firmie i zintegrować z istniejącymi systemami tak, aby oddać gotowe do pracy rozwiązanie. Jesteśmy integratorem od ponad 12 lat i gwarantujemy zakup serwerów najwyższej jakości poprzez oficjalny kanał dystrybucji, tak aby nie występowały problemy z realizacją gwarancji.

Informacje z branży

Wi-Fi typu mesh od Synology

Odkryj potęgę doskonałego zasięgu Wi-Fi dzięki systemowi mesh Synology. Pozbądź się martwych stref i ciesz się niezawodnym połączeniem w każdym zakątku domu lub biura. Zaufaj partnerowi Synology i doświadcz doskonałej jakości sieci bezprzewodowej już dziś!

Nowe funkcjonalności Synology DSM 7.2

System DSM 7.2 wprowadza tworzenie kopii zapasowych bez możliwości wprowadzania zmian oraz nowe funkcje odnośnie przechowywania danych, automatycznego blokowania oraz inteligentniejszego uwierzytelniania dwuelementowego.