Serwery DELL

Rozwiązania serwerowe Dell cechują się dużą elastycznością podczas integracji, pozwalają na łatwe aktualizowanie, monitorowanie i zarządzanie, są gwarancją najwyższej jakości. Producent wsłuchuje się w potrzeby klientów i kolejne generacje rozwiązań w dużej mierze uwzględniają wiele uwag i sugestii odbiorców.

Dobieramy odpowiednie środowisko serwerowe by zapewnić odpowiednią wydajność do potrzeb klienta, wszystko w oparciu o przeprowadzone analizy. Rozwiązania dobieramy w zależności od branży czy wielkości firmy ale także w zależności od indywidualnych potrzeb tak, aby sprostać różnorodnym wymaganiom stawianym przez specyfikę biznesową danego klienta, przy zachowaniu racjonalnego podejścia do strony kosztowej.

Jesteśmy pewni solidności rozwiązań firmy Dell, a dzięki wysokiej jakości obsługi gwarancyjnej, w przypadku awarii serwisanci firmy Dell poradzą sobie z każdym problem utrzymując najwyższe standardy obsługi. Dell to gotowe rozwiązania i urządzenia dopasowane do różnorodnych potrzeb. W segmencie serwerów Dell jest liderem sprzedaży zarówno w Polsce i na świecie, co świadczy o ogromnym zaufaniu klientów. Na popularność rozwiązań Dell wpływa także szeroka gama dostępnych podzespołów, skalowalne narzędzia konfiguracyjne wygodne w użytkowaniu.

Informacje z branży

NAS dla przemysłu czyli QNAP TS-i410X

QNAP wprowadził do swojej oferty nowy serwer NAS – TS-i410X z obsługą sieci 10GbE. Jest to urządzenie dedykowane do zastosowań przemysłowych z solidną obudową z pasywnym chłodzeniem, która umożliwia montaż na ścianie.

Kamery sieciowe serii VIGI od Tp-link

Przedstawiamy kamery VIGI producenta Tp-link. W serii VIGI występują zarówno kamery nadające się do monitoringu wewnątrz budynku jak i kamery zewnętrzne.