Wybrane marki i grupy asortymentowe

Prezentujemy wybrane marki, które możemy śmiało polecić jako sprawdzone rozwiązania, cechujące się wysoką jakością i rozsądną ceną w stosunku do tego co oferują.

Przedstawiony asortyment nie jest kompletną ofertą, jednak w przypadku większości poniższych marek, oferujemy dodatkowe wsparcie i rabaty.

Sieci, serwery, monitorig i kontrola dostępu

Draytek

Profesjonalne rozwiązania sieciowe: routery, punkty dostępowe i switche. Wysoka stabilność i mnogość funkcjonalności.

Marka DrayTek to profesjonalny sprzęt sieciowy aktywny (routery, punkty dostępowe i switche) oraz oprogramowanie sieciowe (kontrolery, scentralizowane zarządzanie, filtrowanie treści), który cechuje wysoka stabilność i mnogość funkcjonalności.

Oferta Vigor kierowana jest głównie do sektora biznesowego dlatego opcje typu rozkład obciążenia, segmentacja sieci, VPN, sterowanie przepływem ruchu czy centralne zarządzanie to tylko nieliczne z funkcji, które można odnaleźć w urządzeniach DrayTek.

Więcej...

Lanberg

Okablowanie strukturalne, sprzęt do budowy sieci LAN (szafy rack, gniazda LAN, patch panele it.) oraz narzędzia dla instalatorów.

Lanberg to dostawca profesjonalnych rozwiązań sieciowych. Oferowane produkty pozwalają wyposażyć niemal kompleksowo serwerownię i biura w sprzęt pasywny: szafy rack, gniazda RJ45, okablowanie strukturalne (patchcordy i kable LAN), akcesoria i narzędzia do budowy sieci LAN.

Producent rozszerzył asortyment w segmencie SOHO dodając do oferty: routery, karty sieciowe oraz przełączniki.

Dodatkowo Lanberg dostarcza kable zasilające, USB, VGA, DVI, HDMI, Jack, Euro, Displayport, ATA, SATA oraz różnego typu adapterów w różnych wersjach i długościach.

Więcej...

Qnap

Serwery NAS do każdego zastosowania. Od dysków sieciowych do backupów, poprzez wirtualizację, serwery web i bazodanowe np. MS SQL oraz monitoring.

QNAP to nowoczesne rozwiązania serwerowe NAS oraz wydajne elementy aktywne sieci (przełączniki, routery, karty rozszerzeń). Tworzone w celu zapewnienia najwyższej użyteczności, bezpieczeństwa oraz skalowalności.

Oferta skierowana jest do sektora biznesowego oraz dla użytkowników domowych. Zapewniają bezpieczne przechowywanie danych, tworzenie backupów i migawek, wirtualizację (maszyny wirtualne Windows i Linux), pracę grupową, hosting aplikacji web, monitoring wideo.

Jako Certyfikowany Partner firmy QNAP, posiadamy wiedzę, która pozwala nam lepiej pomagać Klientom w wyborze optymalnego rozwiązania oraz sprawnie je wdrożyć.

Więcej...

TP‑Link

Routery, przełączniki i kontrolery sieci, punkty dostępowe, monitoring IP oraz inteligentny dom. Produkty do różnych zastosowań od domowych, poprzez biznesowe, na dostawcach usług i instalatorach kończąc.

TP‑Link oferuje produkty sieciowe aktywne jak: routery, punkty dostępowe, przełączniki, kamery IP, rozwiązania inteligentnego domu. TP-Link przygotował rozwiązania zarówno dla domu, biznesu oraz instalatorów i operatorów. Jest to jedna z najszerszych ofert produktów sieciowych aktywnych na świecie.

Więcej...

Ubiquiti

Ubiquiti to sprzęt dobrze znany instalatorom i dostawcą usług. Producent oferuje bogaty wybór punktów dostępowych ale także routerów, przełączników i kontrolerów sieci oraz rozwiązania inteligentnego domu i monitoring IP.

Ubiquiti zdobył popularność dzięki wydajnym i stabilnym urządzeniem w rozsądnej cenie oraz oprogramowaniu, które pozwala w szybki sposób wdrażać sieci bezprzewodowe. Jest to jedna z najszerszych ofert produktów sieciowych aktywnych na świecie.

Więcej...