Przełączniki dedykowane do monitoringu kamer serii Vigi od TP-Link

przełącznik do zasilania kamer monitoringu

W firmie możemy zastosować przeznaczony do szaf RACK przełącznik TL-SL1218MP V2 wyposażony w 16 portów PoE Extend dzięki którym możliwy jest transmisja danych oraz zasilania na odległości do 250 metrów. Z kolei do sieci domowej, w której nie planujemy użyć więcej niż 4 kamer wystarczyć nam może TL-SF1005LP, który można bez problemu umieścić nawet na biurku.

Część przełączników posiada dodatkową funkcjonalność PoE Auto-Recovery dzięki któremu możliwe jest automatyczne wykrywanie oraz ponowne uruchamianie urządzeń takich jak kamery czy punkty dostępowe przez przełącznik. Dzięki temu posiadamy gwarancję stabilnego działania podłączonych urządzeń bez potrzeby ciągłego monitorowania i ręcznego restartowania. Po prostu robi to za nas przełącznik.

Informacje z branży

jaki zasilacz ups do firmy

Zarządzanie zasilaniem awaryjnym z CyberPower

Odpowiednie zarządzanie zasilaniem awaryjnym jest nieodzowne dla utrzymania ciągłości biznesowej. Dlatego CyberPower oferuje zaawansowane rozwiązania w postaci oprogramowania PowerPanel oraz usługi PowerPanel Cloud.

jaki sklep komputerowy w Kielcach

Sprawdzone rozwiązania - sklep komputerowy w Kielcach

Urządzenia sieciowe, monitoring oraz różnorodny sprzęt i oprogramowanie. Nasi partnerzy to: TP-Link, Draytek, HP, Fujitsu, Synology, Qnap, Dahua, Hikvision i wiele innych. Dostarczamy programy graficzne, systemy drukowania, sprzęt poleasingowy oraz rozwiązania techniki sklepowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

gdzie kupić kasę fiskalną w Kielcach

Kasy fiskalne jako oprogramowanie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wirtualne kasy fiskalne mogą odmienić rynek fiskalny? Zapraszamy Cię do poznania rozwiązań programowych kas fiskalnych.