Przełączniki dedykowane do monitoringu kamer serii Vigi od TP-Link

W firmie możemy zastosować przeznaczony do szaf RACK przełącznik TL-SL1218MP V2 wyposażony w 16 portów PoE Extend dzięki którym możliwy jest transmisja danych oraz zasilania na odległości do 250 metrów. Z kolei do sieci domowej, w której nie planujemy użyć więcej niż 4 kamer wystarczyć nam może TL-SF1005LP, który można bez problemu umieścić nawet na biurku.

Część przełączników posiada dodatkową funkcjonalność PoE Auto-Recovery dzięki któremu możliwe jest automatyczne wykrywanie oraz ponowne uruchamianie urządzeń takich jak kamery czy punkty dostępowe przez przełącznik. Dzięki temu posiadamy gwarancję stabilnego działania podłączonych urządzeń bez potrzeby ciągłego monitorowania i ręcznego restartowania. Po prostu robi to za nas przełącznik.

Informacje z branży

NAS dla przemysłu czyli QNAP TS-i410X

QNAP wprowadził do swojej oferty nowy serwer NAS – TS-i410X z obsługą sieci 10GbE. Jest to urządzenie dedykowane do zastosowań przemysłowych z solidną obudową z pasywnym chłodzeniem, która umożliwia montaż na ścianie.

Kamery sieciowe serii VIGI od Tp-link

Przedstawiamy kamery VIGI producenta Tp-link. W serii VIGI występują zarówno kamery nadające się do monitoringu wewnątrz budynku jak i kamery zewnętrzne.