Programy dla firm

Dzisiejszy rynek oprogramowania dla firm jest bardzo zróżnicowany. Ważne jest by system, który Państwo wybiorą odpowiadał na potrzeby Waszej firmy w jak największym stopniu.

Najbardziej rozbudowane produkty, które pozwalają na jak najlepsze dopasowanie do potrzeb są oczywiście znacznie droższe od tych, które są tzw. wersjami pudełkowymi i pozwalają jedynie na zmianę ogólnych parametrów czy wydruków.

Nie ulega zatem wątpliwości, że różnice są ogromne, co nie znaczy, że jedne są lepsze od drugich tylko z powyższego względu. Nie każda firma potrzebuje ogromnego systemu ERP, jeśli oczywiście osiągnie pewien pułap rozwoju, taki kompleksowy system stanie się nieodzownym elementem.

Naszym zdaniem dobry program do prowadzenia firmy to ten, który jest odpowiedni do aktualnych potrzeb z zapasem na rozwój przynajmniej na kilka lat do przodu. Efektywnie wykorzystany system musi działać minimum 5 lat, by można było powiedzieć że sprawdził się chociażby w minimalnym stopniu.

Nie zawsze da się przewidzieć przyszłe potrzeby, jednak nie jest to powodem by nie zastanowić się co może się w przyszłości przydać, by zautomatyzować pracę firmy.

Nasi pracownicy pomagają na każdym etapie, od wyboru oprogramowania, poprzez jego wdrożenie i późniejszy serwis. Oferujemy m.in. programy do prowadzenia sprzedaży, POS, magazynu, kadr i płac, księgowości, CRM oraz dedykowane rozwiązania dla różnych branż.