Ośmiokanałowy sieciowy rejestrator wideo TP-Link VIGI NVR1008

Obsługuje on dyski do 10TB co sprawia, że przestrzeń potrzebna do przechowywania naszych nagrań nie skończy się szybko. Bardzo ważnym faktem, o którym nie można zapomnieć przy rejestratorze VIGI NVR1008 jest to, że jest on zgodny ze standardami ONVIF. Oznacza to, że mimo, iż rejestrator najlepiej współpracuje z kamerami serii VIGI to jest też zgodny z kamerami innych producentów.

Rejestrator umożliwia nam nie tylko nagrywanie zdarzeń ale również podgląd na żywo z 8 kanałów czy równoczesne odtwarzanie nagrań z 4 kamer. Dodatkowo VIGI NVR1008 obsługuje dwukierunkową transmisję głosu. Sprawia to, że możemy prowadzić dwukierunkowe rozmowy jednocześnie obserwując cały czas widok z kamery. Bardzo wygodne i łatwe jest również zarządzanie. Dzięki aplikacji VIGI możemy uzyskać dostęp do sieci monitoringu nawet poprzez zwykłego smartfona.

Informacje z branży

jaki zasilacz ups do firmy

Zarządzanie zasilaniem awaryjnym z CyberPower

Odpowiednie zarządzanie zasilaniem awaryjnym jest nieodzowne dla utrzymania ciągłości biznesowej. Dlatego CyberPower oferuje zaawansowane rozwiązania w postaci oprogramowania PowerPanel oraz usługi PowerPanel Cloud.

jaki sklep komputerowy w Kielcach

Sprawdzone rozwiązania - sklep komputerowy w Kielcach

Urządzenia sieciowe, monitoring oraz różnorodny sprzęt i oprogramowanie. Nasi partnerzy to: TP-Link, Draytek, HP, Fujitsu, Synology, Qnap, Dahua, Hikvision i wiele innych. Dostarczamy programy graficzne, systemy drukowania, sprzęt poleasingowy oraz rozwiązania techniki sklepowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

gdzie kupić kasę fiskalną w Kielcach

Kasy fiskalne jako oprogramowanie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wirtualne kasy fiskalne mogą odmienić rynek fiskalny? Zapraszamy Cię do poznania rozwiązań programowych kas fiskalnych.