Ośmiokanałowy sieciowy rejestrator wideo TP-Link VIGI NVR1008

Obsługuje on dyski do 10TB co sprawia, że przestrzeń potrzebna do przechowywania naszych nagrań nie skończy się szybko. Bardzo ważnym faktem, o którym nie można zapomnieć przy rejestratorze VIGI NVR1008 jest to, że jest on zgodny ze standardami ONVIF. Oznacza to, że mimo, iż rejestrator najlepiej współpracuje z kamerami serii VIGI to jest też zgodny z kamerami innych producentów.

Rejestrator umożliwia nam nie tylko nagrywanie zdarzeń ale również podgląd na żywo z 8 kanałów czy równoczesne odtwarzanie nagrań z 4 kamer. Dodatkowo VIGI NVR1008 obsługuje dwukierunkową transmisję głosu. Sprawia to, że możemy prowadzić dwukierunkowe rozmowy jednocześnie obserwując cały czas widok z kamery. Bardzo wygodne i łatwe jest również zarządzanie. Dzięki aplikacji VIGI możemy uzyskać dostęp do sieci monitoringu nawet poprzez zwykłego smartfona.

Informacje z branży

Wi-Fi typu mesh od Synology

Odkryj potęgę doskonałego zasięgu Wi-Fi dzięki systemowi mesh Synology. Pozbądź się martwych stref i ciesz się niezawodnym połączeniem w każdym zakątku domu lub biura. Zaufaj partnerowi Synology i doświadcz doskonałej jakości sieci bezprzewodowej już dziś!

Nowe funkcjonalności Synology DSM 7.2

System DSM 7.2 wprowadza tworzenie kopii zapasowych bez możliwości wprowadzania zmian oraz nowe funkcje odnośnie przechowywania danych, automatycznego blokowania oraz inteligentniejszego uwierzytelniania dwuelementowego.