NAS dla przemysłu czyli QNAP TS-i410X

gdzie kupić przemysłowe sprzęt komputerowy w Kielcach

QNAP wprowadził do swojej oferty nowy serwer NAS – TS-i410X z obsługą sieci 10GbE. Jest to urządzenie dedykowane do zastosowań przemysłowych z solidną obudową z pasywnym chłodzeniem, która umożliwia montaż na ścianie. Dzięki szerokiemu zakresowi temperatury pracy i obsłudze przemysłowego zasilania prądem stałym o zakresie od 9V do 36V TS-i410X jest idealnie sprawdzi się w takich miejscach jak fabryki czy magazyny.

TS-i410X jest NASem, który został zaprojektowany, by sprawdzać się w warunkach, w których nie dają rady inne urządzenia tego typu. Zapewnia on wydajność sieci 10 GbE w różnych środowiskach pracy co w połączeniu z używaniem dysków SSD klasy przemysłowej pozwala na niezawodne działanie w temperaturach od -40°C do 70°C. NAS wyposażony jest w zasilacz oferujący zakres pracy 9V-36V DC dzięki czemu sprawdza się on zarówno w przemyśle jak i transporcie. TS-i410X posiada czterordzeniowy procesor Intel Atom x6425E o taktowaniu do 3,0 GH, 8 GB pamięci RAM (bez możliwości rozbudowy) oraz cztery 2,5-calowe wnęki na dyski SATA 6 Gb/s.

Model TS-i410X jest wyposażony w dwa porty 10GBASE-T RJ45 (10G/5G/2.5G/1G), dzięki którym znakomicie sprawdza się w zastosowaniach wymagających dużej przepustowości takich jak masowe przesyłanie plików, szybkie tworzenie/przywracanie kopii zapasowych, strumieniowe przesyłanie multimediów czy wirtualizacja. Oprócz tego TS-i410X posiada wyjście HDMI (4K przy 30 Hz), które pozwala użytkownikom na bezpośrednie wyświetlanie multimediów, nagrań z monitoringu lub pulpitów maszyn wirtualnych.

Model TS-i410X obsługuje migawki, które zapewniają ochronę danych i natychmiastowe przywracanie. Zapewnia to ochronę klientów przed rosnącymi zagrożeniami ransomware. Ponadto jak w wielu modelach tej firmy możemy skorzystać z centrum aplikacji, które dodatkowo zwiększa możliwości serwera.

Informacje z branży

jaki zasilacz ups do firmy

Zarządzanie zasilaniem awaryjnym z CyberPower

Odpowiednie zarządzanie zasilaniem awaryjnym jest nieodzowne dla utrzymania ciągłości biznesowej. Dlatego CyberPower oferuje zaawansowane rozwiązania w postaci oprogramowania PowerPanel oraz usługi PowerPanel Cloud.

jaki sklep komputerowy w Kielcach

Sprawdzone rozwiązania - sklep komputerowy w Kielcach

Urządzenia sieciowe, monitoring oraz różnorodny sprzęt i oprogramowanie. Nasi partnerzy to: TP-Link, Draytek, HP, Fujitsu, Synology, Qnap, Dahua, Hikvision i wiele innych. Dostarczamy programy graficzne, systemy drukowania, sprzęt poleasingowy oraz rozwiązania techniki sklepowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

gdzie kupić kasę fiskalną w Kielcach

Kasy fiskalne jako oprogramowanie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wirtualne kasy fiskalne mogą odmienić rynek fiskalny? Zapraszamy Cię do poznania rozwiązań programowych kas fiskalnych.