Migracja do chmury

jakie rozwiązanie chmury dla firm wybrać

Przeprowadzamy naszych klientów przez cały proces migracji do chmury. Rozwiązania jakie proponujemy to usługi Microsoft 365 lub migracja do Datacenter rodzimych operatorów. Odpowiednie rozwiązania dokonuje na bazie przeprowadzonej analizy potrzeb. Nie ma jednego słusznego rozwiązania. Dlatego też zdarzało się nam przeprowadzać migracje hybrydowe, czyli częściowo do Microsoft 365, a częściowo do innego Datacenter.

Jakie migracje występują najczęściej

Wśród naszych klientów najczęściej występujące typy migracji, to całościowa lub tylko obszarów krytycznych.

Migracja wszystkich zasobów do chmury dotyczy klientów, którzy nie chcą rozwijać swoich zasobów IT na dużą skalę, a wolą wydelegować usługi na zewnątrz. Gdyż migracja do chmury to nie tylko mniejsza liczba personelu informatycznego ale także brak inwestycji w sprzęt (głównie serwerowy i sieciowy) oraz w rozwiązania do kopii zapasowych, czy też dla usług krytycznych sprzęt zastępczy, który mógłby zostać być niezwłocznie uruchomiony w celu zastąpienia sprzętu głównego, tak aby zachować ciągłość pracy.

Migracja obszarów krytycznych jest istotna dla klientów, którzy chcą zachować ciągłość pracy w obszarach, w których przestoje danych obszarów są dużym kosztem dla ich firm.

Jeśli Twoja firma rozważa migrację, skorzystaj z naszego doświadczenia i skontaktuj się z nami. Dobierzemy odpowiednie rozwiązanie i jeśli trzeba przeprowadzimy przez proces migracji.

Informacje z branży

jaki zasilacz ups do firmy

Zarządzanie zasilaniem awaryjnym z CyberPower

Odpowiednie zarządzanie zasilaniem awaryjnym jest nieodzowne dla utrzymania ciągłości biznesowej. Dlatego CyberPower oferuje zaawansowane rozwiązania w postaci oprogramowania PowerPanel oraz usługi PowerPanel Cloud.

jaki sklep komputerowy w Kielcach

Sprawdzone rozwiązania - sklep komputerowy w Kielcach

Urządzenia sieciowe, monitoring oraz różnorodny sprzęt i oprogramowanie. Nasi partnerzy to: TP-Link, Draytek, HP, Fujitsu, Synology, Qnap, Dahua, Hikvision i wiele innych. Dostarczamy programy graficzne, systemy drukowania, sprzęt poleasingowy oraz rozwiązania techniki sklepowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

gdzie kupić kasę fiskalną w Kielcach

Kasy fiskalne jako oprogramowanie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wirtualne kasy fiskalne mogą odmienić rynek fiskalny? Zapraszamy Cię do poznania rozwiązań programowych kas fiskalnych.