Migracja do chmury

chmura dla firm

Przeprowadzamy naszych klientów przez cały proces migracji do chmury. Rozwiązania jakie proponujemy to usługi Microsoft 365 lub migracja do Datacenter rodzimych operatorów. Odpowiednie rozwiązania dokonuje na bazie przeprowadzonej analizy potrzeb. Nie ma jednego słusznego rozwiązania. Dlatego też zdarzało się nam przeprowadzać migracje hybrydowe, czyli częściowo do Microsoft 365, a częściowo do innego Datacenter.

Jakie migracje występują najczęściej

Wśród naszych klientów najczęściej występujące typy migracji, to całościowa lub tylko obszarów krytycznych.

Migracja wszystkich zasobów do chmury dotyczy klientów, którzy nie chcą rozwijać swoich zasobów IT na dużą skalę, a wolą wydelegować usługi na zewnątrz. Gdyż migracja do chmury to nie tylko mniejsza liczba personelu informatycznego ale także brak inwestycji w sprzęt (głównie serwerowy i sieciowy) oraz w rozwiązania do kopii zapasowych, czy też dla usług krytycznych sprzęt zastępczy, który mógłby zostać być niezwłocznie uruchomiony w celu zastąpienia sprzętu głównego, tak aby zachować ciągłość pracy.

Migracja obszarów krytycznych jest istotna dla klientów, którzy chcą zachować ciągłość pracy w obszarach, w których przestoje danych obszarów są dużym kosztem dla ich firm.

Jeśli Twoja firma rozważa migrację, skorzystaj z naszego doświadczenia i skontaktuj się z nami. Dobierzemy odpowiednie rozwiązanie i jeśli trzeba przeprowadzimy przez proces migracji.

Informacje z branży

Wi-Fi typu mesh od Synology

Odkryj potęgę doskonałego zasięgu Wi-Fi dzięki systemowi mesh Synology. Pozbądź się martwych stref i ciesz się niezawodnym połączeniem w każdym zakątku domu lub biura. Zaufaj partnerowi Synology i doświadcz doskonałej jakości sieci bezprzewodowej już dziś!

Nowe funkcjonalności Synology DSM 7.2

System DSM 7.2 wprowadza tworzenie kopii zapasowych bez możliwości wprowadzania zmian oraz nowe funkcje odnośnie przechowywania danych, automatycznego blokowania oraz inteligentniejszego uwierzytelniania dwuelementowego.