Programy do obsługi firmy Insert

Nowoczesne programy dla małych i średnich firm

Insert to producent najpopularniejszych w Polsce programów do obsługi małych i średnich firm oraz biur rachunkowych. Producent, kierując się zróżnicowanymi potrzebami podmiotów różnych wielkości oraz działających odmiennych branżach stworzył dwie linie programów: Nexo oraz GT.

Systemy Insert cechuje przede wszystkim intuicyjność działania połączona z wysoką funkcjonalnością. Jest to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm wielu branż. Co ważne producent cały czas rozbudowuje linię Nexo o nowe funkcjonalności i moduły, tak aby produkt miał jeszcze szersze zastosowanie. Użytkownicy Nexo otrzymują więc większą wygodę pracy, rozbudowane narzędzia oraz możliwość pracy z kilkoma programami jednocześnie.

Insert GT – starsza linia produktowa obejmująca programy dla małych przedsiębiorstw, którą cechuje stabilność i niskie wymagania sprzętowe. Jest to dopracowany produkt, w którym pojawiają się głównie zmiany dotyczące regulacji związanych ze zmianą przepisów.

Insert NEXO – najnowszy produkt w portfolio Insert, w każdym to z każdym wydaniem użytkownicy otrzymują wiele nowych funkcji. Producent otwarty jest na sugestie użytkowników dlatego duża część nowych opcji powstała właśnie na skutek sugestii partnerów i ich klientów. Patrząc na postępy jakie czyni ta linia produktów nie da się ukryć, że została od strony programowej dobrze przygotowana na szybką rozbudowę w związku z dynamicznie zmieniającymi się potrzebami rynku i użytkowników. Jesteśmy przekonani, że jest to jeden z najszybciej rozwijających się systemów dla firm w kraju.

Produkty Insert są z pewnością połączeniem nowoczesności, elastyczności, funkcjonalności oraz intuicyjnej obsługi. Co bardzo ważne dostępne są w przystępnych cenach zarówno dla firm jak i biur rachunkowych. Jako partner InsERT zapraszamy do zakupu systemów z linii GT i Nexo, służymy pomocą w wyborze odpowiedniego rozwiązania, możemy też przeprowadzić Państwa przez proces wdrożenia czy migracji danych oraz zapewnić wsparcie techniczne.

Zestawienie produktów Insert

Rachmistrz nexo

rachmistrz nexo raporty portal biura

Rachmistrz nexo PRO jest to program służący do obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczony dla firm rozliczających się w formie księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

Biuro nexo

Rejestry usługi księgowe Biuro Nexo

Biuro nexo jest progrmem stworzonym z myślą o biurach rachunkowych i doradcach podatkowych używających w codziennej pracy systemów z linii InsERT nexo.

Gratyfikant nexo

Gratyfikant nexo pro strona startowa

Gratyfikant nexo jest to system kompleksowo wspomagający obsługę kadr i płac w małych i średnich firmach oraz w biurach rachunkowych. Intuicyjny interfejs i automatyzacja wielu czynności znacznie przyśpieszają pracę, a duża elastyczność daje szerokie możliwości konfiguracji.

Gratyfikant nexo PRO

gratyfikant nexo pro deklaracje skarbowe PIT

Gratyfikant nexo PRO jest systemem kompleksowo wspomagający obsługę kadr i płac w małych i średnich firmach oraz w biurach rachunkowych. Intuicyjny interfejs i automatyzacja wielu czynności znacznie przyśpieszają pracę, a duża elastyczność daje szerokie możliwości konfiguracji.

Gestor nexo

gestor nexo pro strona startowa

Gestor nexo jest to program wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami oraz zarządzanie pracą w firmie.

Portal Biura

portal biura firma dokumenty ZUS rachunki

Portal Biura jest wygodną aplikacja webową będącą miejscem kontaktu klienta z biurem rachunkowym. System jest w pełni zintegrowany z programami księgowymi wykorzystywanymi w biurach rachunkowych.

Rachmistrz nexo PRO

rachmistrz nexo pro księga przychodów i rozchodów

Rachmistrz nexo PRO jest to program służący do obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczony dla firm rozliczających się w formie księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

Rewizor nexo

rewizor nexo pro dokumenty księgowe

Rewizor nexo jest to nowoczesny system wspomagający prowadzenie pełnej księgowości. Zastosowane technologie i rozwiązania interfejsowe sprawiają, że obsługa księgowa firmy staje się wygodniejsza i szybsza.

Rewizor nexo PRO

Rewizor nexo pro raport własny

Rewizor nexo PRO jest to nowoczesny program do prowadzenia pełnej księgowości w małych i średnich firmach. Doskonale sprawdza się również w biurach rachunkowych.

Subiekt 123

subiekt 123 konfiguracja configuration

Subiekt 123 to przyjazny i łatwy w obsłudze system fakturowania. Daje on możliwość zarządzania informacjami o klientach oraz prowadzenia kartotek usług i towarów.

Subiekt nexo

subiekt nexo pro strona startowa

Subiekt nexo jest programem kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych itp.

Subiekt nexo PRO

subiekt nexo pro strona startowa

Subiekt nexo jest programem kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych itp.

Vendero

vender kreator sklepu internetowego wygląd design

Vendero jest prostym i wygodnym sposobem na zaistnienie z biznesem w Internecie. Aplikacja umożliwia posiadaczom systemu InsERT GT lub InsERT nexo założenie sklepu internetowego, witryny z ofertą lub firmowego serwisu – szybko i łatwo.

zarezerwuj.pl

zarezerwuj.pl ustawienia settings

System zarezerwuj.pl jest wygodną aplikacją webową umożliwiająca kompleksowe zarządzanie rezerwacjami i rejestracjami online.

Informacje z branży

NAS dla przemysłu czyli QNAP TS-i410X

QNAP wprowadził do swojej oferty nowy serwer NAS – TS-i410X z obsługą sieci 10GbE. Jest to urządzenie dedykowane do zastosowań przemysłowych z solidną obudową z pasywnym chłodzeniem, która umożliwia montaż na ścianie.

Kamery sieciowe serii VIGI od Tp-link

Przedstawiamy kamery VIGI producenta Tp-link. W serii VIGI występują zarówno kamery nadające się do monitoringu wewnątrz budynku jak i kamery zewnętrzne.