Hybrydowe urządzenie fiskalne ELZAB T10 ONLINE elzAPP POS

Cena: 3290.00 PLN

ELZAB T10 ONLINE – Nowa era rozwijania Twojego biznesu.

ELZAB T10 to niezwykłe połączenie funkcjonalności drukarki fiskalnej, platformy POS opartej na systemie Android, aplikacji sprzedażowej oraz czytnika kart NFC. To pierwsze tego rodzaju rozwiązanie w ofercie firmy, które zostało zamknięte w zgrabnej, kompaktowej obudowie.

Skupiamy się na ergonomii użytkowania, stawiając na oszczędność miejsca na sklepowej ladzie, stabilność działania oprogramowania oraz wygodę obsługi. Duży, czytelny ekran dotykowy oraz wydajny mechanizm drukujący umożliwiają korzystanie z długich, 60-metrowych rolek papieru. Dzięki zintegrowanemu rozwiązaniu, mamy mniej kabli i większy porządek na ladzie sklepowej. Posiadamy liczne porty, takie jak NFC, Bluetooth, Ethernet, Wi-fi, co umożliwia bezprzewodową komunikację z Centralnym Repozytorium Kas.

Zestaw wzbogacamy o aplikację sprzedażową elzAPP POS, dostępną już w cenie urządzenia. Wybór wersji z preinstalowanym oprogramowaniem umożliwia rozbudowę stanowiska sprzedażowego zintegrowanego z gospodarką magazynową. Po podłączeniu do bazy danych PC-Market, ELZAB T10 działa jako kompleksowy system kasowy, obejmujący m.in. ewidencję towarów, kontrahentów, gospodarkę magazynową, raportowanie finansowe i pełen obieg dokumentów.

Jesteśmy otwarci na współpracę, umożliwiając podłączenie różnych peryferii handlowych, takich jak waga elektroniczna, szuflada, skaner kodów kreskowych, terminal płatniczy czy komputer. Zróżnicowane złącza, takie jak micro USB-B, 5 złącz USB-A, złącze ETHERNET, gwarantują bogate możliwości podłączenia.

Dodatkowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami, użytkownicy ELZAB T10 mogą skorzystać z ulgi podatkowej w wysokości 700 zł z tytułu nabycia drukarki fiskalnej. Otwórz nowy rozdział w zarządzaniu swoim biznesem z ELZAB T10 ONLINE.

Parametry techniczne

System operacyjny Android 8.1
Procesor Quad-core
Pamięć chroniona eMMC (wyszukiwanie i wydruk zapisanych danych)
Komunikacja LAN, bezprzewodowa Wi-Fi (2.4 GHz), NFC, Bluetooth
Kolor obudowy Grafit
Ilość towarów PLU 500 000
Długość nazwy towaru 64 znaki
Wydruki niefiskalne Możliwość definiowania wydruków o dowolnej treści (superformatka)
Mechanizm drukujący
Rodzaj Termiczny, easy load
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki 60 m
Szybkość wydruku Do 160 mm/s
Wyświetlacze Dotykowy 10,1” HD, 1280×800 (kasjer)
4,3” WVGA, 800×480 (klient)
Złącza Micro USB-B
5xUSB-A (waga, czytnik kodów kreskowych)
RJ45 (LAN)
RJ12 (szuflada)
Czytnik kart micro-SD
Zasilanie 24 V/2.5 A (zasilacz zewnętrzny)
Li-Ion 7,4 V/2,6 Ah (akumulator)
Gabaryty
Gł./szer./wys. 260×290×99 mm
Masa 2,29 kg
Przejdź do strony głównej poświęconej drukarką i kasą fiskalnym: kasy fiskalne

Informacje z branży

jaki zasilacz ups do firmy

Zarządzanie zasilaniem awaryjnym z CyberPower

Odpowiednie zarządzanie zasilaniem awaryjnym jest nieodzowne dla utrzymania ciągłości biznesowej. Dlatego CyberPower oferuje zaawansowane rozwiązania w postaci oprogramowania PowerPanel oraz usługi PowerPanel Cloud.

jaki sklep komputerowy w Kielcach

Sprawdzone rozwiązania - sklep komputerowy w Kielcach

Urządzenia sieciowe, monitoring oraz różnorodny sprzęt i oprogramowanie. Nasi partnerzy to: TP-Link, Draytek, HP, Fujitsu, Synology, Qnap, Dahua, Hikvision i wiele innych. Dostarczamy programy graficzne, systemy drukowania, sprzęt poleasingowy oraz rozwiązania techniki sklepowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

gdzie kupić kasę fiskalną w Kielcach

Kasy fiskalne jako oprogramowanie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wirtualne kasy fiskalne mogą odmienić rynek fiskalny? Zapraszamy Cię do poznania rozwiązań programowych kas fiskalnych.