Drukarki i kasy fiskalne

Prowadzimy sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych renomowanych producentów i dystrybutorów. W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania znajdujące zastosowanie w supermarketach, małych i średnich sklepach handlowych i usługowych, hurtowniach, aptekach. Dostarczamy również specjalistyczne kasy fiskalne dla firm zajmujących się przewozem osób (tzw. bileterki Emar 205) oraz dla taksówkarzy (taksometry fiskalne).

Nasza oferta urządzeń fiskalnych została przygotowana z myślą o zaspokojeniu większości potrzeb rynku z uwzględnieniem różnych specyfik działalności.

Dostarczamy 4 rodzaje urządzeń fiskalnych

  1. drukarki fiskalne – posiadamy zarówno tanie proste rozwiązania drukarek fiskalnych do firm gdzie sprzedaż odbywa się poprzez program fakturujący, jak również nowoczesne i szybkie drukarki, które bez problemu działają w sieciach dużych supermarketów w całym kraju;
  2. kasy fiskalne – posiadamy zarówno małe kasy fiskalne za kilkaset złotych do punktów gdzie sprzedaż jest niewielka, jak również średnie i duże urządzenia, które sprawdzają się w sklepach spożywczych barach i mniejszych marketach;
  3. bileterki autobusowe – znajdują zastosowanie w firmach zajmujących się przewozem osób. Sprawdzają się zarówno w przypadku małych jak i dużych firm przewozowych. Uprawniają do uzyskania zwrotów z biletów ulgowych;
  4. taksometry fiskalne – najmniejsze i najpopularniejsze urządzenie dla taksówek na rynku Polskim. Urządzenie charakteryzuje się bardzo dużą niezawodnością, niewielkimi wymiarami i wysoką estetyką. Ze względu na małe wymiary urządzenie można instalować w niszy radia samochodowego.

Informacje z branży

NAS dla przemysłu czyli QNAP TS-i410X

QNAP wprowadził do swojej oferty nowy serwer NAS – TS-i410X z obsługą sieci 10GbE. Jest to urządzenie dedykowane do zastosowań przemysłowych z solidną obudową z pasywnym chłodzeniem, która umożliwia montaż na ścianie.

Kamery sieciowe serii VIGI od Tp-link

Przedstawiamy kamery VIGI producenta Tp-link. W serii VIGI występują zarówno kamery nadające się do monitoringu wewnątrz budynku jak i kamery zewnętrzne.