Drukarka sklepowa ELZAB Zeta ONLINE

Cena: 1990.00 PLN

Polecane dla branż:
salony fryzjerskie i kosmetyczne, gastronomia, hotele, sprzedaż węgla, branża budowlana, lekarze, branża fitness, warsztaty samochodowe i serwisy opon, stacje paliw.

Przedstawiamy ELZAB Zeta ONLINE – kompaktową drukarkę fiskalną, bogatą w funkcje, dostępną w przystępnej cenie. Ta niewielka urządzenie z pewnością spełni oczekiwania małych i średnich punktów sprzedaży, charakteryzując się nie tylko atrakcyjnym designem, lecz także praktycznym umiejscowieniem na ladzie. Mimo swoich skromnych rozmiarów, Zeta ONLINE pomieści rolkę papieru o długości 60 metrów, gwarantując bezproblemową obsługę.

Zaletą tej drukarki jest wbudowana komunikacja bezprzewodowa (Bluetooth/WiFi), co umożliwia swobodne korzystanie z urządzenia. Ponadto, Zeta ONLINE wyposażona jest w złącze USB (wirtualna karta sieciowa), dzięki czemu możliwa jest efektywna komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas. Dodatkowo, drukarka umożliwia wydruk faktur VAT oraz różnorodnych wydruków niefiskalnych, zwanymi popularnie „formatkami”.

Warto podkreślić, że pomimo kompaktowych rozmiarów, ELZAB Zeta ONLINE oferuje szeroki zakres funkcji, takich jak obsługa szuflady aktywnej, grafika w nagłówku i stopce, a także możliwość podłączenia dodatkowego wyświetlacza. Drukarka ta jest także dostosowana do współpracy ze sklepami internetowymi, działając w trybie klienta połączenia LAN, co zapewnia elastyczność i efektywność w obszarze punktu sprzedaży. W przypadku większych struktur handlowych, system licencji umożliwia jednoczesną pracę na kilku stanowiskach sprzedaży.

Parametry techniczne

Wersja urządzenia ONLINE
Kopia elektroniczna część pamięci chronionej (wyszukiwanie i wydruk zapisanych danych)
Komunikacja z CRK LAN (USB); komunikacja bezprzewodowa Bluetooth/ WiFi
Kolor obudowy czarny, biały
Ilość towarów (PLU) 500 000
Długość nazwy towaru 64 znaki
Wydruki niefiskalne możliwość definiowania wydruków o dowolnej treści (superformatka)
MECHANIZM DRUKUJĄCY
Rodzaj termiczny
Szerokość papieru 57 mm (+/- 0,5mm)
Długość rolki 60 m
Szybkość wydruku do 48 mm/sek.
WYŚWIETLACZE
Klient LCD 2×16 znaków
Kasjer nie dotyczy
KLAWIATURA
Rodzaj membranowa do obsługi drukarki
Ilość klawiszy 4
ZŁĄCZA komputera (USB-B)
dodatkowego wyświetlacza zewnętrznego (RJ12) komputera (RJ45- RS232)
dedykowanej szuflady (złącze zasilania)
KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA moduł Bluetooth/ WiFi
ZASILANIE
Zasilacz zewnętrzny 12V/1A
Akumulator żelowy (6V/1,2 Ah)
GABARYTY
Gł./szer./wys. 170 × 111 × 90 mm
Masa 0,9 kg
Przejdź do strony głównej poświęconej drukarką i kasą fiskalnym: kasy fiskalne

Informacje z branży

jaki zasilacz ups do firmy

Zarządzanie zasilaniem awaryjnym z CyberPower

Odpowiednie zarządzanie zasilaniem awaryjnym jest nieodzowne dla utrzymania ciągłości biznesowej. Dlatego CyberPower oferuje zaawansowane rozwiązania w postaci oprogramowania PowerPanel oraz usługi PowerPanel Cloud.

jaki sklep komputerowy w Kielcach

Sprawdzone rozwiązania - sklep komputerowy w Kielcach

Urządzenia sieciowe, monitoring oraz różnorodny sprzęt i oprogramowanie. Nasi partnerzy to: TP-Link, Draytek, HP, Fujitsu, Synology, Qnap, Dahua, Hikvision i wiele innych. Dostarczamy programy graficzne, systemy drukowania, sprzęt poleasingowy oraz rozwiązania techniki sklepowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

gdzie kupić kasę fiskalną w Kielcach

Kasy fiskalne jako oprogramowanie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wirtualne kasy fiskalne mogą odmienić rynek fiskalny? Zapraszamy Cię do poznania rozwiązań programowych kas fiskalnych.