Drukarka sklepowa ELZAB Mera ONLINE LAN

Cena: 2990.00 PLN

Polecane dla branż:
salony fryzjerskie i kosmetyczne, gastronomia, hotele, sprzedaż węgla, branża budowlana, lekarze, branża fitness, warsztaty samochodowe i serwisy opon, stacje paliw.

Drukarka ELZAB Mera ONLINE to ceniona przez szerokie grono użytkowników wysokiej klasy urządzenie, które zyskuje na nowoczesności dzięki wersji ONLINE. Szybka, wytrzymała, z automatycznym obcinaczem papieru – to cechy, które sprawiają, że doskonale radzi sobie w punktach o dużym natężeniu ruchu. Idealnie sprawdzi się w różnorodnych miejscach, takich jak supermarkety, hurtownie, hotele, restauracje, księgarnie czy stacje paliw, a jej niewielkie gabaryty pozwalają na efektywne wykorzystanie ograniczonej powierzchni lady sklepowej.

Ta drukarka fiskalna wyróżnia się nie tylko standardowym złączem LAN do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas, ale także kolorowym wyświetlaczem TFT o regulowanym położeniu (4,3 cala). Możliwość wyświetlania do ośmiu grafik, komunikatów czy aktualnej daty i godziny sprawiają, że staje się nie tylko narzędziem do obsługi transakcji, ale także efektywnym narzędziem marketingowym.

Dodatkowo, drukarka ELZAB Mera ONLINE oferuje szereg funkcji warte podkreślenia, takich jak superformatka (generowanie dowolnych wydruków niefiskalnych), możliwość podłączenia dodatkowego, wolnostojącego wyświetlacza czy wydruk faktur VAT. To nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które cenią sobie innowacyjność, efektywność i wszechstronność.

Parametry techniczne

Wersja urządzenia ONLINE
Kopia elektroniczna część pamięci chronionej (wyszukiwanie i wydruk zapisanych danych)
Komunikacja z CRK LAN
Kolor obudowy czarny
Ilość towarów (PLU) 500.000
Długość nazwy towaru 64 znaki
Wydruki niefiskalne możliwość definiowania wydruków o dowolnej treści (superformatka)
MECHANIZM DRUKUJĄCY
Rodzaj termiczny z obcinaczem
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki 80 m
Szybkość wydruku do 200 mm/s
WYŚWIETLACZE
Klient kolorowy TFT 4,3”,z możliwością wyświetlania do ośmiu grafik
Kasjer nie dotyczy
KLAWIATURA
Rodzaj membranowa do obsługi drukarki
Ilość klawiszy 4
ZŁĄCZA komputera (USB-B)
LAN (RJ45)
szuflady (RJ12)
wyświetlacza zewnętrznego (RJ12)
komputera (RJ45)
KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA
ZASILANIE
Zasilacz zewnętrzny 15V/ 4A
Akumulator żelowy 12V/ 1,2Ah
GABARYTY
Gł./szer./wys. 237 × 129 × 262 mm
Masa 2,0 kg
Przejdź do strony głównej poświęconej drukarką i kasą fiskalnym: kasy fiskalne

Informacje z branży

jaki zasilacz ups do firmy

Zarządzanie zasilaniem awaryjnym z CyberPower

Odpowiednie zarządzanie zasilaniem awaryjnym jest nieodzowne dla utrzymania ciągłości biznesowej. Dlatego CyberPower oferuje zaawansowane rozwiązania w postaci oprogramowania PowerPanel oraz usługi PowerPanel Cloud.

jaki sklep komputerowy w Kielcach

Sprawdzone rozwiązania - sklep komputerowy w Kielcach

Urządzenia sieciowe, monitoring oraz różnorodny sprzęt i oprogramowanie. Nasi partnerzy to: TP-Link, Draytek, HP, Fujitsu, Synology, Qnap, Dahua, Hikvision i wiele innych. Dostarczamy programy graficzne, systemy drukowania, sprzęt poleasingowy oraz rozwiązania techniki sklepowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

gdzie kupić kasę fiskalną w Kielcach

Kasy fiskalne jako oprogramowanie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wirtualne kasy fiskalne mogą odmienić rynek fiskalny? Zapraszamy Cię do poznania rozwiązań programowych kas fiskalnych.