Drukarka paragonowa ELZ-S200M USB/WiFi

Cena: 650.00 PLN

Drukarka paragonowa ELZ-S200M to wszechstronne urządzenie, dedykowane różnorodnym sektorom biznesowym. Znajduje zastosowanie w gastronomii (druk zamówień do kuchni), kantorach (potwierdzenie transakcji walutowych), stanowiskach kasowych (faktury, stan konta lojalnościowego, kody rabatowe), restauracjach (wydruk przedfiskalnych rachunków informacyjnych), laboratoriach (wyniki badań), aptekach (druk zamówień na leki) oraz firmach usługowych (potwierdzenie realizacji, wypożyczenie). Dodatkowo, sprawdzi się doskonale do drukowania biletów wstępu na wydarzenia kulturalne, kinowe, muzealne czy imprezy sportowe.

ELZ-S200M doskonale współpracuje z różnymi szufladami ELZAB, obejmując model ELZ-240, ELZ-350, ELZ-410 oraz Gamma A22 i B22, korzystając z kabla z wtyczką RJ12.

Główne cechy tej drukarki to nie tylko bardzo szybki wydruk o prędkości 200 mm/s, ale także uniwersalność dzięki dwóm standardowym złączom (USB/WIFI), możliwość drukowania różnego rodzaju kodów kreskowych, w tym kodów QR, oraz automatycznego obcinacza papieru termicznego o szerokości 80 mm i długości do 80 m. Urządzenie jest kompatybilne z systemami operacyjnymi Windows (10/8/7/VISTA/XP) oraz Linux, a także oferuje opcję zawieszenia na ścianie. Dodatkowo, wyposażona jest w wbudowany głośnik pełniący funkcję dzwonka informującego o zakończonym druku zamówienia.

Informacje z branży

jaki zasilacz ups do firmy

Zarządzanie zasilaniem awaryjnym z CyberPower

Odpowiednie zarządzanie zasilaniem awaryjnym jest nieodzowne dla utrzymania ciągłości biznesowej. Dlatego CyberPower oferuje zaawansowane rozwiązania w postaci oprogramowania PowerPanel oraz usługi PowerPanel Cloud.

jaki sklep komputerowy w Kielcach

Sprawdzone rozwiązania - sklep komputerowy w Kielcach

Urządzenia sieciowe, monitoring oraz różnorodny sprzęt i oprogramowanie. Nasi partnerzy to: TP-Link, Draytek, HP, Fujitsu, Synology, Qnap, Dahua, Hikvision i wiele innych. Dostarczamy programy graficzne, systemy drukowania, sprzęt poleasingowy oraz rozwiązania techniki sklepowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

gdzie kupić kasę fiskalną w Kielcach

Kasy fiskalne jako oprogramowanie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wirtualne kasy fiskalne mogą odmienić rynek fiskalny? Zapraszamy Cię do poznania rozwiązań programowych kas fiskalnych.