Drukarka apteczna ELZAB Mera F ONLINE LAN 2100

Cena: 2990.00 PLN

Drukarka fiskalna najnowszej generacji – ELZAB Mera ONLINE, to niezawodne i szybkie rozwiązanie, stworzone specjalnie z myślą o aptekach, gabinetach i przychodniach lekarskich. Ten zaawansowany sprzęt umożliwia drukowanie wycen leków, recept, a także paragonów fiskalnych, uwzględniających refundację leków. Dzięki wielofunkcyjności i kompatybilności z protokołem aptecznym, ELZAB Mera ONLINE staje się niezbędnym narzędziem w codziennym funkcjonowaniu placówek medycznych.

Urządzenie zapewnia łatwe podłączenie do komputera poprzez USB, LAN lub RS232. Złącze LAN dodatkowo umożliwia sprawną komunikację z Centralnym Repozytorium Kas, co przekłada się na efektywne zarządzanie danymi. Estetyka instalacji jest tu równie ważna, dlatego wszystkie złącza zostały umieszczone od spodu obudowy, gwarantując schludny wygląd systemu.

ELZAB Mera ONLINE wyróżnia się kolorowym wyświetlaczem TFT o przekątnej 4,3”, który jest regulowany pod dowolnym kątem. Dzięki temu, możliwe jest wyświetlanie do ośmiu grafik, takich jak logo apteki, reklamy czy aktualna data i godzina. Automatyczny obcinacz papieru w standardzie oraz grafika w nagłówku, stopce i treści wydruków to tylko niektóre z funkcji, które warto podkreślić. Dodatkowo, drukarka umożliwia wydruk faktur VAT oraz współpracę z protokołem aptecznym, dostosowanym do drukarek Mera F i Omega F.

ELZAB Mera ONLINE to nie tylko drukarka fiskalna, to kompleksowe rozwiązanie, które dostosuje się do unikalnych potrzeb placówek medycznych, oferując nowoczesność i funkcjonalność na najwyższym poziomie.

Parametry techniczne

Wersja urządzenia ONLINE
Kopia elektroniczna część pamięci chronionej (wyszukiwanie i wydruk zapisanych danych)
Komunikacja z CRK LAN
Kolor obudowy czarny
Ilość towarów (PLU) 500.000
Długość nazwy towaru 64 znaki
Wydruki niefiskalne możliwość definiowania wydruków o dowolnej treści (superformatka)
MECHANIZM DRUKUJĄCY
Rodzaj termiczny z obcinaczem
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki 80 m
Szybkość wydruku do 200 mm/s
WYŚWIETLACZE
Klient kolorowy TFT 4,3”,z możliwością wyświetlania do ośmiu grafik
Kasjer nie dotyczy
KLAWIATURA
Rodzaj membranowa do obsługi drukarki
Ilość klawiszy 4
ZŁĄCZA komputera (USB-B)
LAN (RJ45)
szuflady (RJ12)
wyświetlacza zewnętrznego (RJ45)
komputera (RJ45)
KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA
ZASILANIE
Zasilacz zewnętrzny 15V/ 4A
Akumulator żelowy 12V/ 1,2Ah
Gł./szer./wys. 237 × 129 × 262 mm
Masa 2,0 kg
Przejdź do strony głównej poświęconej drukarką i kasą fiskalnym: kasy fiskalne

Informacje z branży

jaki zasilacz ups do firmy

Zarządzanie zasilaniem awaryjnym z CyberPower

Odpowiednie zarządzanie zasilaniem awaryjnym jest nieodzowne dla utrzymania ciągłości biznesowej. Dlatego CyberPower oferuje zaawansowane rozwiązania w postaci oprogramowania PowerPanel oraz usługi PowerPanel Cloud.

jaki sklep komputerowy w Kielcach

Sprawdzone rozwiązania - sklep komputerowy w Kielcach

Urządzenia sieciowe, monitoring oraz różnorodny sprzęt i oprogramowanie. Nasi partnerzy to: TP-Link, Draytek, HP, Fujitsu, Synology, Qnap, Dahua, Hikvision i wiele innych. Dostarczamy programy graficzne, systemy drukowania, sprzęt poleasingowy oraz rozwiązania techniki sklepowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

gdzie kupić kasę fiskalną w Kielcach

Kasy fiskalne jako oprogramowanie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wirtualne kasy fiskalne mogą odmienić rynek fiskalny? Zapraszamy Cię do poznania rozwiązań programowych kas fiskalnych.