Bezpieczeństwo IT

Dynamiczny rozwój technologii informatycznych, przyczynia się do szybkiego rozwoju firm, jednocześnie niosąc przy tym sporo zagrożeń. Niebezpieczne wirusy, trojany czy phishing są używane do zaszkodzenia konkurencji czy kradzieży wartości intelektualnych stanowią bardzo duże zagrożenie. Z drugiej strony, utrata danych może zablokować funkcjonowanie firmy na bardzo długi okres. Właśnie dlatego, podjęcie właściwych działań w zakresie bezpieczeństwa informatycznego jest istotnym krokiem w drodze rozwoju każdej firmy. Dostarczamy sprawdzone rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa sieci i systemów IT. Nabyte doświadczenie oraz wiedza zdobyta podczas wdrożeń w zakresie bezpieczeństwa pozwalają nam oferować sprawdzone rozwiązania, które chronią zasoby informatyczne Klientów przed niepożądaną ingerencją osób niepowołanych. Indywidualne podejście, wysoka jakość usług oraz produkty czołowych światowych producentów pozwalają nam bardzo skutecznie pomagać naszym Klientom w podniesieniu poziomu bezpieczeństwa ich infrastruktury informatycznej.

Cyberoam - urządzenia UTM

Cyberoam to producent sprzętowych rozwiązań z zakresu systemów zarządzania zagrożeniami (eng. Unified Threat Management w skrócie UTM).

Informacje z branży

NAS dla przemysłu czyli QNAP TS-i410X

QNAP wprowadził do swojej oferty nowy serwer NAS – TS-i410X z obsługą sieci 10GbE. Jest to urządzenie dedykowane do zastosowań przemysłowych z solidną obudową z pasywnym chłodzeniem, która umożliwia montaż na ścianie.

Kamery sieciowe serii VIGI od Tp-link

Przedstawiamy kamery VIGI producenta Tp-link. W serii VIGI występują zarówno kamery nadające się do monitoringu wewnątrz budynku jak i kamery zewnętrzne.