Bezpieczna sieć firmowa z DrayTek

jaki bezpieczny router do firmy

DrayTek to bezpieczne rozwiązanie sieciowe oferujące tunelowanie VPN. Tworzenie bezpiecznej sieci firmowej jeszcze nigdy nie było tak proste i skuteczne. Odkryj, jak DrayTek chroni przed cyberprzestępczością!

Realizujemy projekt Laptop dla Nauczyciela

Dofinansowanie laptopów dla nauczycieli w Kielcach i okolicznych powiatach. Podnieś z nami jakości nauczania dzięki nowoczesnemu sprzętowi. Skorzystaj z programu Laptop dla Nauczyciela już teraz!

Kamery sieciowe serii VIGI od Tp-link

sprzedawca taniego system monitoringu w Kielcach

Kamery serii VIGI od TP-Link z wyjątkowym stosunkiem jakości do ceny, to dla wielu zastosowań kompletny i niedrogi system, który spełnia swoja rolę.

Migracja do chmury

jakie rozwiązanie chmury dla firm wybrać

Migrujemy do chmury całe infrastruktury klientów lub tylko wydzielone obszary, sprawnie, szybko i bezpiecznie.

Status partnera Synology

jaki serwer nas synology wybrać

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy status partnera Synology i jak zawsze służymy pomocą handlową i techniczną.

Informacje z branży

jaki zasilacz ups do firmy

Zarządzanie zasilaniem awaryjnym z CyberPower

Odpowiednie zarządzanie zasilaniem awaryjnym jest nieodzowne dla utrzymania ciągłości biznesowej. Dlatego CyberPower oferuje zaawansowane rozwiązania w postaci oprogramowania PowerPanel oraz usługi PowerPanel Cloud.

jaki sklep komputerowy w Kielcach

Sprawdzone rozwiązania - sklep komputerowy w Kielcach

Urządzenia sieciowe, monitoring oraz różnorodny sprzęt i oprogramowanie. Nasi partnerzy to: TP-Link, Draytek, HP, Fujitsu, Synology, Qnap, Dahua, Hikvision i wiele innych. Dostarczamy programy graficzne, systemy drukowania, sprzęt poleasingowy oraz rozwiązania techniki sklepowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

gdzie kupić kasę fiskalną w Kielcach

Kasy fiskalne jako oprogramowanie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wirtualne kasy fiskalne mogą odmienić rynek fiskalny? Zapraszamy Cię do poznania rozwiązań programowych kas fiskalnych.