Access Point EAP610-Outdoor

EAP610-Outdoor jest to nowy zewnętrzny punkt dostępu do internetu producenta tp-link. Dzięki jednoczesnemu obsługiwaniu dwóch pasm oferuje on prędkości sięgające do 1,8Gb/s. Posiada on wzmacniacz o dużej mocy i profesjonalne anteny zamknięte wewnątrz szczelnej obudowy o klasie szczelności IP67 (całkowita pyłoszczelność i odporność na pełne zanurzenie w wodzie do głębokości 1 metra przez 30 minut). Punkt ten jest integrowany z platformą Omada SDN dzięki czemu osiągamy bez trudu scentralizowane zarządzanie w chmurze i wysoce skalowalną sieć zarządzaną z jednego interfejsu. Co więcej skonfigurowania urządzenia z pomocą bezpłatnej aplikacji Omada zajmuje jedynie kilka minut!

Już niebawem w naszej ofercie.

Po więcej informacji pisz pod: handel@aproks.pl

Informacje z branży

Wi-Fi typu mesh od Synology

Odkryj potęgę doskonałego zasięgu Wi-Fi dzięki systemowi mesh Synology. Pozbądź się martwych stref i ciesz się niezawodnym połączeniem w każdym zakątku domu lub biura. Zaufaj partnerowi Synology i doświadcz doskonałej jakości sieci bezprzewodowej już dziś!

Nowe funkcjonalności Synology DSM 7.2

System DSM 7.2 wprowadza tworzenie kopii zapasowych bez możliwości wprowadzania zmian oraz nowe funkcje odnośnie przechowywania danych, automatycznego blokowania oraz inteligentniejszego uwierzytelniania dwuelementowego.