Access Point EAP610-Outdoor

gdzie kupić sprzęt sieciowy TP-Link w Kielcach

EAP610-Outdoor jest to nowy zewnętrzny punkt dostępu do internetu producenta tp-link. Dzięki jednoczesnemu obsługiwaniu dwóch pasm oferuje on prędkości sięgające do 1,8Gb/s. Posiada on wzmacniacz o dużej mocy i profesjonalne anteny zamknięte wewnątrz szczelnej obudowy o klasie szczelności IP67 (całkowita pyłoszczelność i odporność na pełne zanurzenie w wodzie do głębokości 1 metra przez 30 minut). Punkt ten jest integrowany z platformą Omada SDN dzięki czemu osiągamy bez trudu scentralizowane zarządzanie w chmurze i wysoce skalowalną sieć zarządzaną z jednego interfejsu. Co więcej skonfigurowania urządzenia z pomocą bezpłatnej aplikacji Omada zajmuje jedynie kilka minut!

Już niebawem w naszej ofercie.

Po więcej informacji pisz pod: handel@aproks.pl

Informacje z branży

jaki zasilacz ups do firmy

Zarządzanie zasilaniem awaryjnym z CyberPower

Odpowiednie zarządzanie zasilaniem awaryjnym jest nieodzowne dla utrzymania ciągłości biznesowej. Dlatego CyberPower oferuje zaawansowane rozwiązania w postaci oprogramowania PowerPanel oraz usługi PowerPanel Cloud.

jaki sklep komputerowy w Kielcach

Sprawdzone rozwiązania - sklep komputerowy w Kielcach

Urządzenia sieciowe, monitoring oraz różnorodny sprzęt i oprogramowanie. Nasi partnerzy to: TP-Link, Draytek, HP, Fujitsu, Synology, Qnap, Dahua, Hikvision i wiele innych. Dostarczamy programy graficzne, systemy drukowania, sprzęt poleasingowy oraz rozwiązania techniki sklepowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

gdzie kupić kasę fiskalną w Kielcach

Kasy fiskalne jako oprogramowanie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wirtualne kasy fiskalne mogą odmienić rynek fiskalny? Zapraszamy Cię do poznania rozwiązań programowych kas fiskalnych.