Projekty stron i aplikacji internetowych

Marka Unikalnie.pl to owoc 2 lat działań firmy APROKS w zakresie projektów internetowych, grafiki i reklamy. Powstał 5 maja 2012 roku z uwagi na wypracowanie mocnej pozycji na rynku przez naszą firmą w tym właśnie segmencie. W odpowiedzi na potrzeby klientów, obsługiwanych pod kątem innych usług związanych z branżą IT, stworzyliśmy Unikalnie.pl, które w całości przejęło segment projektów webowych.

Zorganizowaliśmy zespół, który dynamicznie się rozwija i profesjonalnie realizuje powierzone zadania. Nasza grupa składa się z grafików, programistów, analityków oraz specjalistów od marketingu i copywritingu.

Ogromną uwagę przywiązujemy do tego, aby mieć jak najlepsze relacje z klientami i służyć im pomocą gdy tego potrzebuję, nawet po zakończeniu zlecenia. Nie tylko tworzymy strony, często również zajmujemy się ich obsługą gdy taka jest wola klienta.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, skrupulatnie dobierając najbardziej efektywne rozwiązania, które będzie można rozwijać w przyszłości. Nasze projekty graficzne są innowacyjne i czytelne, wykonujemy nietypowe aplikacje internetowe, oferujemy sprawdzone rozwiązania w rozsądnych cenach.