Obsługa placówek oświatowych

Sprzęt komputerowy na dobre zawitał w polskich szkołach i dlatego postanowiliśmy rozbudować ofertę dla szkół i placówek oświatowych. Założyliśmy Grupę e-d-u.pl, której głównym celem jest świadczenie kompleksowych usług z dziedziny informatyki dla przedszkoli, szkół podstawowych i średnich oraz gimnazjów i uczelni wyższych. Podpisaliśmy umowy partnerskie z wiodącymi dystrybutorami rozwiązań dla sektora edukacji.

Grupa e-d-u.pl to obsługa informatyczno-techniczna szkół na najwyższym poziomie i w atrakcyjnej cenowo ofercie specjalnej. Została wyodrębniona z firmy APROKS w 5 maja 2013r. Z uwagi na duże wymagania naszych klientów stworzyliśmy osobny dział poświęcony tylko i wyłącznie placówką edukacyjnym.

Realizujemy rozwiązania z zakresu obsługi serwisowej, dostarczamy materiały eksploatacyjne (tusze, tonery, artykuły biurowe) w najniższych cenach na rynku i wysokiej jakości. Wykonujemy instalacje sieci komputerowych oraz multimedialne.

Wyposażamy placówki oświatowe w sprzęt komputerowy, urządzenia drukujące oraz instalacje multimedialne (projektory, tablice interaktywne). Oferujemy wysokiej jakości sprzęt z pełnym wsparciem w każdym etapie użytkowania. Nasi klienci nigdy nie zostają sami z problemami, zawsze mogą liczyć na naszą pomoc.

Sprzedaż prowadzimy na terenie całego kraju, natomiast usługi serwisowe i instalatorskie na terenie całego województwa Świętokrzyskiego.