Informatyka dla domu i biznesu

Technicznie.pl to marka, która rozpoczęła funkcjonowanie dnia 5 maja 2015r. Jako najmłodsza marka, zakończyła podział rozwiązań firmy APROKS ze względu na zróżnicowanie ofertowe i grupę docelową klientów. Technicznie.pl to rozszerzenie dotychczasowej oferty informatycznej dla biznesu o segment klientów indywidualnych.

Rozwiązania obejmują asortyment i usługi z zakresu informatycznego, multimediów, sieci komputerowych, sprzętu biurowego, drukującego i materiałów eksploatacyjnych, a także urządzeń rtv i audio, elektroniki użytkowej i oprogramowania z uwzględnieniem specyficznych potrzeb klienta indywidualnego.

Decyzję tę podjęliśmy po ponad 5 latach obecności na rynku, postanowiliśmy stworzyć nową markę, która przejmie ofertę związaną z obsługą informatyczną firm i rozwiązaniami biznesowymi i rozbuduje ją o segment klientów detalicznych. Decyzja o powołaniu nowej marki podyktowana została wzrostem liczby klientów detalicznych, o których chcemy jak najlepiej zadbać.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług oraz na zakupy z naszego bogatej oferty sprzętu i oprogramowania, gwarantujemy niskie ceny i wysoką jakość obsługi klienta na każdym etapie, czyli przed, w trakcie i po zakupie.